Obavy kvůli roušce rappera Rytmuse. Nechci být terčem kritiky v Česku, řekl

Patrik Rytmus Vrbovský
Patrik Rytmus Vrbovský
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 9. 2020

Věhlasný rapper Patrik Rytmus Vrbovský (43) na české premiéře snímku, ve kterém hraje, dokázal, že současnou situaci v souvislosti s šířením viru nepodceňuje. Navíc ukázal svou zodpovědnost, a to ve smyslu, když si odmítl sundat roušku před fotografy.

Když se hudebník objevil na premiéře snímku s názvem Tempos, odmítal si sundat kvůli focení roušku. "Nechci být terčem kritiky v Česku, navíc pravidla jsou pravidla," uvedl Patrik, proč před fotografy ve vnitřních prostorách nesundá ochranu nosu a úst. A to ani na pár vteřin.

Teprve až poté, co se domluvil s naším fotografem, že půjdou kvůli focení před budovu kina, kde se promítala premiéra snímku, roušku sundal.

Slovenský hudebník, který má za sebou řadu úspěšných pracovních počinů, ale také kontroverzních prohlášení, předvedl, že umí být velmi zodpovědný. Přitom řada lidí by si pomyslela, že právě on bude tím, kdo pravidla v žádném případě nerespektuje.

Na území České republiky od čtvrtka 10. září platí povinné nošení roušek až na některé výjimky ve všech vnitřních prostorách. Nadále také platí celostátní povinnost nosit ochranné prostředky v prostředcích veřejné dopravy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.