Obavy o Britney Spears: Zpěvačka si sama popřála k narozeninám, o den dřív s fotkou, plnou pochybností

Zpěvačka oslavila 39. narozeniny
Zpěvačka oslavila 39. narozeniny
Foto: showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 12. 2020

Po řadě skandálů, které v souvislosti se jménem slavné zpěvačky Britney Spears (39) plnily bulvární média, kdy ponížila sebe i vlastní rodinu, byla zbavena svéprávnosti. Na starost ji má její otec James Parnell Spears (68) a doma ji hlídá přítel Sam Asghari (26). Její poslední příspěvek na sociálních sítích ale znovu vyvolal mezi fanoušky obavy, zda je celosvětová pop ikona v pořádku.

Jméno zpěvačky Britney Spears bylo jednu dobu součástí snad každého druhého bulvárního titulku. "Už jednou provždy se to musí vyřešit," řekl v minulosti otec pohledné blondýnky, kterému se podařilo dceru zbavit svéprávnosti. Popová princezna od té doby nemůže rozhodovat o svých financích a bez jeho povolené nemůže dělat ani žádná zásadní rozhodnutí v jiných aspektech svého života. Fanoušci získali dojem, že kontrolu nad životem zpěvačky převzal kromě jejího otce i její současný přítel Sam Asghari. Instagramový účet slavné popové hvězdy se totiž v jejich očích proměnil ve stránku plnou kryptických zpráv, které vzbuzují dojem, že jde z její strany o volání o pomoc.

NAROZENINOVÝ PŘÍSPĚVEK

I bez prokazatelných důkazů jsou si někteří jistí tím, že Britney Spears nemá pod kontrolou ani své internetové stránky. Posledním podnětem k těmto myšlenkám se pro ně stal její narozeninový příspěvek, ve kterém sama sobě popřála o den dřív a s fotografií, kde ji její přítel Sam téměř drží pod krkem. Pod fotografií je jen málo pozitivních komentářů, mnozí fanoušci sdílejí pod příspěvkem především své obavy.

"Britney, ty máš ale narozeniny až zítra," reagovala jedna z fanynek. "Nemůžu být jediná, v kom ta fotka vyvolává špatné pocity," napsala další z nich a řada lidí s tím souhlasila. Tvrzení fanoušků a jejich vyřčené obavy jsou prozatím neověřitelné a sama Britney Spears, její otec a přítel Sam se k tomu zatím nevyjádřili. Až čas tedy ukáže, zda jsou obavy skutečně opodstatněné, nebo jde pouze o planý poplach.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.