Oblíbená moderátorka Nikol Čechová má covid-19. Je tak další osobností, která se nakazila

Nikol Čechová má covid-19
Nikol Čechová má covid-19
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 10. 2020

Oblíbená televizní tvář a influencerka Nikol Čechová (30), známá jako Shopaholic Nicol, se nakazila koronavirem. Připojila se tak k dalším slavným, kterým se zákeřná nemoc nevyhnula.

Moderátorka Snídaně s Novou Nikol Čechová, která patří také mezi významné osobnosti youtuberské scény, měla pozitivní výsledky na nákazu covid-19. S nemocí se potýká už od minulého čtvrtka. "Dvojice Nikol Čechová a Milan Peroutka teď ve vysílání Snídaně s Novou delší čas nebyla. Do doby, kdy bude potřeba, je zastoupí a prozatím nahradí ostatní moderátorské dvojice," uvedl Vojtěch Boháček, PR koordinátor TV Nova.

Zákeřná nákaza v posledních dnech nabírá na síle a v Česku láme rekordy v počtu nakažených lidí. Řádí i mezi slavnými osobnostmi a vedle sympatické Čechové se nevyhnula třeba ani komikovi a herci Petru Čtvrníčkovi (56) nebo našemu přednímu moderátorovi Liboru Boučkovi (39), který mimo jiné apeloval na ostatní, aby nemoc covid-19 rozhodně nepodceňovali.

Oblíbená moderátorka tráví dobu léčby v domácí karanténě, ale všichni pevně věří, že bude zase brzo v pořádku a bude moct společně s kolegou a kamarádem Milanem Peroutkou (30) těšit televizní diváky v ranním pořadu komerční stanice TV Nova.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.