Obrovská změna účesu. Kateřina Kaira Hrachovcová překvapila kratším sestřihem. Nechala jsem se ostříhat, jak to cítím, říká

Kateřina Kaira Hrachovcová
Kateřina Kaira Hrachovcová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 11. 2022

Herečka, která se nyní uplatňuje spíše jako tatérka, numeroložka a influencerka Kateřina Kaira Hrachovcová (48) ve společnosti překvapila novým sestřihem. Na křest knihy dorazila ve slušivém džínovém outfitu a s kratší délkou vlasů. "Je to účes, který je pro mě velmi příjemný a pohodlný," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Kateřina Kaira Hrachovcová patří mezi ženy, na kterých nejsou přibývající léta téměř vůbec patrná. V jejím případě by šlo dokonce říci, že vypadá lépe a lépe. Je za tím dlouhodobě zdravý životní styl, láska ke sportu, ale také pozitivní přístup k životu.

V úterý večer se pohledná blondýnka stala ozdobou křtu nové knihy spisovatelky Sylvy Lauerové «Hodina zmijí«, kde poprvé předvedla svůj nový účes. Změna byla patrná na první pohled a nutno poznamenat, že sympatické umělkyni velmi sluší.

"Změna je to obrovská a cítím se s tím určitě příjemně, pohodlně, je to skvělé. Tím, že nejsem vázána tím, že bych musela nějak konkrétně vypadat, jsem se nebála a šla jsem do toho, je to můj civil. Nechala jsem se ostříhat tak, jak jsem to cítila. Účes dělal moc šikovný a kreativní kadeřník Lucas, který dělá různé extravagantní účesy," popsala pro ŽivotvČesku.cz Kateřina Kaira Hrachovcová, jak se s novou vizáží cítí a zda měla ze změny obavy.

"Je to účes, který je pro mě velmi praktický a pohodlný. A hodí se k tomu, co teď dělám, a sedí mi i k mému aktuálnímu stylu," doplnila pro ŽivotvČesku.cz herečka, kterou je dnes možné vidět spíše s tetovací jehlou v ruce, jak tvoří velmi originální a zajímavé kérky.

Krásná herečka je známá z řady českých seriálů a filmů. Zahrála si třeba v »Přístavu«, »Gymplu s (r)učením omezeným« nebo »Krejzových«, pracovala s režiséry Jiřím Menzelem, Karlem Kachyňou
nebo Ladislavem Smočkem. Hrachovcová patří mezi všestranně umělecky nadané ženy také proto, že je nadanou malířkou, ilustrátorkou a divadelní kreativní autorkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.