Obrovský puget růží a skvělá společnost. Helena Vondráčková se pochlubila snímky z oslavy 20. výročí svatby

Helena Vondráčková s manželem
Helena Vondráčková s manželem
Foto: Se svolením Heleny Vondráčkové
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 2. 2023

Dvacetileté výročí svatby oslavila včera večer zpěvačka Helena Vondráčková (75). Oslavu, která se konala ve známém hotelu, prožila spolu s manželem Martinem Michalem (63) a několika blízkými přáteli. Pro ŽivotvČesku.cz oblíbená umělkyně ukázala několik fotografií z večera, který si velice užila.

Sympatická dvojice, která na pohled působí dokonale harmonicky, jako by se pro sebe snad narodila, oslavila své 20. výročí svatby v hotelu Marriott. Mezi hosty nechyběla například oblíbená herečka Jiřina Bohdalová (91), která se po vleklých zdravotních potížích znovu začala objevovat ve společnosti.

Od manžela, který se pro ŽivotvČesku.cz nedávno nechal slyšet, že na dárky si pár moc nepotrpí, obdržela zpěvačka obrovský puget rudých růží, který by nejspíš neunesla, kdyby byl jen o trochu větší.

"Doufám, že to s manželem spolu ještě nějakou dobu vydržíme. Ne že bychom spolu měli nějaké problémy, spíš myslím z hlediska zdraví," svěřila se redakci ŽivotvČesku.cz Helena Vondráčková s tím, že momentálně se cítí fit, ale člověk si přece jen nemůže být nikdy zcela jistý, zda ho nějaký neduh nepotká.

Pár se bral na hradě Karlštejn, který je pro Helenu Vondráčkovou velmi důležitý. Natáčela zde totiž svůj velký filmový hit »Noc na Karlštějně«, který se v Čechách dodnes těší velké popularitě. Za svědky byli manželům v jejich velký den někdejší ředitelka Linky bezpečí a manželka bývalého ministra obrany Zuzana Baudyšová a šéf fotbalového klubu Amfora Petr Salava. Rodině zpěvačky tehdy její nastávající nepadl zrovna do noty, a tak dvojice prožila několik velmi krušných let s napjatými rodinnými vztahy.

"Jsem moc ráda, že navzdory prognózám jsme stále spolu a máme se rádi. Moc se milujeme. Manžel je můj bodyguard a ochránce," sdělila pro ŽivotvČesku.cz dojatá Helena Vondráčková s tím, že ve svém muži má velkou oporu a životního parťáka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.