Od mačkání hada k životu u koní. Jana, která se stala hvězdou reality show, zkrásněla a prozradila, co dnes dělá

Výměna manželek
Výměna manželek
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2021

Diváci, kteří mají v oblibě televizní reality show, kde ženy na 10 dnů přejdou do jiné rodiny, si svéráznou Janu (38) pamatují jako dámu, která před televizními kamerami ostřejším způsobem prosila svého tehdejšího přítele, ať jí nemačká hada. Toho měla během natáčení kolem krku. Hady Jana chová pořád, ale většinu života radikálně změnila. "Pracuji u koní a za výměnou jsem udělala tlustou čáru," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Jana stále žije v Německu, kde pobývala v době, když její příběh upoutal diváky nejsledovanější komerční televizní stanice v Česku. Svůj život radikálně změnila, ale láska k hadům jí zůstala dál. Navíc se jí vyplnil dětský sen a stará se o koně.

"Pracuji nyní u koní, miluji je od mala a je dobré být na čerstvém vzduchu. Jsou to krásná zvířata a je mi fajn. Mezi zvířaty je mi nejlíp, jsou upřímná a na nic si nehrají," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, která na slavnou reality show nevzpomíná v nejlepším.

"Udělala jsem za tím tlustou čáru a nechci nad tím přemýšlet," řekla téměř 4 roky od natáčení pořadu, který ji proslavil po celém Česku. Jana navíc za poslední roky značně zkrásněla, což podtrhuje její slova o tom, že mnohé v životě změnila.

Rozsáhlejší rozhovor Jana odmítla poskytnout s tím, že musí brát ohled na rodinu, která si nezaslouží, aby některé věci z minulosti byly znovu připomínány. Podle příspěvků, které dává na sociální sítě, je ale vidět, že šla do sebe a je z ní dnes vyrovnaná a sebevědomá žena.

"Od roku 2017 mám přítele, ale nebydlíme spolu. Je to tak lepší pro oba. Máme každý svůj prostor a nejdeme si na nervy," dodala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že dál žije v Německu a má se výborně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.