Od SuperStar prošel neuvěřitelnou proměnou. Z Juliána Záhorovského se musí ženám podlamovat kolena

Zpěvák Julián Záhorovský
Zpěvák Julián Záhorovský
Foto: Se svolením Juliána Záhorovského
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 8. 2021

Když se v roce 2004 Julián Záhorovský (36) objevil coby finalista v historicky první řadě nejslavnější pěvecké show, tisíce fanynek mu klečely u nohou. Šlo mu zpívání, měl charisma a hlavně na ně zapůsobil jeho velmi příjemný vzhled. A to se za dlouhých sedmnáct let nezměnilo. Zpěvák totiž vyrostl do skutečného muže, ze kterého se ženám musí podlamovat kolena. "Čtyřikrát týdně sportuji, točím sólovou desku a spolupracuji se známým producentem. Když to všechno dobře dopadne, tak si lidé budou moct dojít na mou písničku do kina," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický zpěvák, který dříve vystupoval s kapelou Sabrage.

Zpěvák se nikdy neřadil k lidem, kteří jsou obklopeni skandály, vždy byl spíše přemýšlivý a uměl dopředu vyvodit důsledky svého jednání. I to je důvod, proč stále patří u posluchačů k vyhledávaným. Před časem dokonce nazpíval duet se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (41).

"Hudbě jsem se plně začal věnovat na základní škole, ve druhé třídě jsem ovládal hru na piano, následně k tomu přidal hru na flétnu a následně kytaru, která mi zůstala dodnes," ohlédl se za svými začátky charismatický Julián Záhorovský pro ŽivotvČesku.cz.

Od soutěže, ve které se proslavil, uběhlo poměrně dost času. "Byla to show, kterou tady nikdo neznal. A díky ní jsem mohl dělat to, co mě vždy bavilo, tedy hudbu," řekl směrem k minulosti muž, který zkrásněl a rozhodně nemá nouzi o ženy.

O tom, jestli má partnerku či ne, se odmítl bavit. "Já se o ženách nerad bavím," zdůraznil pro ŽivotvČesku.cz pohledný zpěvák s tím, že se ale u něj probouzí touhy po rodině.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.