Odbornice na krásu Dominika Mesarošová zhodnotila vzhled mladé partnerky Jaromíra Jágra. Řekla, zda může ve vrcholném modelingu zaujmout

Jaromír Jágr a Dominika Branišová
Jaromír Jágr a Dominika Branišová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 6. 2022

Bývalá modelka Dominika Mesarošová (36), která v minulosti pořádala kurzy pro ženy, které chtějí prorazit ve světě showbyznysu, okomentovala pro ŽivotvČesku.cz snímky, na nichž je Jaromír Jágr (50) a jeho přítelkyně Dominika Branišová (27). Společně se objevili na nedávné akci, kde slavná »osmašedesátka« představila svou novou značku přírodních doplňků nejen pro profesionální a amatérské sportovce, ale i pro domácí mazlíčky.

Hokejový bůh Jaromír Jágr se rozhodl rozšířit podnikatelské aktivity. Na akci mu dělala doprovod přítelkyně Dominika Branišová, která se po jeho boku objevuje již dva roky a jejich vztah se zdá být vážný.

V dlouhém růžovém overalu byla nepřehlédnutelná a na večírku jen zářila. Jak jí to na večírku slušelo, zhodnotila pro ŽivotvČesku.cz bývalá hvězda přehlídkových mol a odbornice na krásu Dominika Mesarošová.

"Preferuji jiný typ dívek, Dominika mě příliš neokouzlila a myslím, že v mé soutěži krásy by asi neuspěla. Ale různé módní domy mají svá specifika a potřeby a Dominika zcela jistě může být ve světě modelingu úspěšná," vyjádřila se charismatická exmodelka k partnerce legendárního hokejisty a majitele kladenského klubu.

Společně s bývalým útočníkem NHL Jaromírem Jágrem ale podle Dominiky Mesarošové tvoří milý pár. "Moc jim to spolu sluší a do života jim přeji jen to nejlepší," uvedla pro ŽivotvČesku.cz maminka tříletého syna Eliána, která už delší dobu žije v Brně, kam se přestěhovala za svým partnerem, podnikatelem Tomášem Novotným.

Modeling už bývalá hvězda přehlídkových mol sice pověsila na hřebík, ale z oboru rozhodně neodešla. Do budoucna totiž chystá »upgradovat« slavné a vyhledávané kurzy u moře, kde zájemkyním předává své bohaté zkušenosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.