Odhalená Lela na ruce Vémoly jako důkaz lásky. Vnadná partnerka promluvila o erotickém tetování

Lelu Ceterovou si nechal vytetovat Karlos Vémola
Lelu Ceterovou si nechal vytetovat Karlos Vémola
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2021

Prošli vleklou partnerskou krizí, která ale jejich vztah zocelila. Zápasník MMA Karlos Vémola (35) a jeho partnerka Lela Ceterová (30) nyní zažívají zamilované období, z čehož má největší radost jejich dcera Lilinka. "Možná přibude i další potomek a další tetování," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Vémolova žena Lela.

V létě 2020 to mezi zápasníkem Karlosem Vémolou a jeho partnerkou Lelou Ceterovou nevypadalo moc dobře. Na Vémolu se provalilo, že měl kontakty s něžným pohlavím, což vztahu s krásnou modelkou nepřidalo. Lela Ceterová to vyřešila tak, že sbalila půlroční dceru Lilinku a odjely spolu na Slovensko. Nyní je ale krize zažehnána a zamilovaná dvojice začíná uvažovat o tom, že by možná bylo dobré Lilince pořídit sourozence.

"Celý život jsem snila o velké rodině. Jsem toho názoru, že rodina je zkrátka základ všeho," přiznala krásná Lela pro ŽivotvČesku.cz s tím, že miminku by se rozhodně nebránila už v roce 2021. A pokud bude mít další dítě, rozhodně si pořídí i nové tetování.

"První tetování jsem si nechala udělat někdy po 20. narozeninách. Mám asi celkem pět tetování. Když jsem hodně fotila, měla jsem taková malá, protože u modelky to není zcela žádoucí. Myslím, že v budoucnu zase něco přibude. Mám vytetovanou dceru Lili, tak určitě se nechám tetovat, až bude nový přírůstek," řekla pro ŽivotvČesku.cz partnerka Karlose Vémoly a maminka jejich roční dcerky.

Lela si nechala na kotník zvěčnit písmena KTV, která znamenají Karlos Terminátor Vémola. Nezastírá, že důkaz lásky přinesl také slzičky. "Na té noze to velmi bolelo. Na kotníku jsou místa, která hodně bolí, na tom křesle jsem hodně trpěla. To je taková bolest, na kterou si zvyknout nejde. Noha je citlivé místo a tam bude bolet každé tetování," uvedla pro ŽivotvČesku.cz partnerka obávaného MMA zápasníka s tím, že u tatéra strávila dvě hodiny.

Ceterovou v poslední době nejvíce naplňuje to, že ji Karlos oddaně miluje. U vánočního stromku ji požádal o ruku a nyní postoupil ještě mnohem dál. Na své tělo si nechal zvěčnit fotku své partnerky v rouše Evině. "Ten nápad měl Karlos. Šel za fotografem, ať mi nejdříve udělá nahou fotku a že pak podle fotky se Karlos nechá tetovat. Už měl v hlavě, jaká to bude kompozice, vymyslel to i s těmi křídly. Karlos má skvělou představivost a udělal mi velkou radost. Já to vůbec nečekala a velmi mile mě to překvapilo," dodala pro ŽivotvČesku.cz Lela Ceterová.

Zápasník MMA Karlos Vémola (36) se stal čtyřnásobným otcem. Spolu s partnerkou Lelou Ceter...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu