Odhalení domácnosti Evy Burešové a Přemka Forejta. Krásná herečka prozradila, jak spolu žijí

Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2021

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) a respektovaný šéfkuchař Přemek Forejt (33) patří k párům, kteří své soukromí hodně střeží. Do posvátného vztahu neradi pouští novináře, ale sympatická herečka přeci jen udělala výjimku a dala nahlédnout do jejich domácnosti. "Přemek doma vyvařuje. Je mi ho už líto, jak jsou restaurace pořád zavřené," prozradila Burešová pro ŽivotvČesku.cz.

Závažný vývoj epidemie koronaviru a vládní nařízení, která mají nebezpečnou nemoc zastavit, sleduje také herečka Eva Burešová. Ta je ráda, že může natáčet alespoň televizní seriál, když divadla byla uzavřena. V nezáviděníhodné situaci je také její partner Přemek Forejt. Ten se upíná ke dni, kdy vláda opět svolí k otevření restaurací.

"Já už žádné problémy po nemoci nemám a jsem ráda. Už normálně natáčím a cítím se v pohodě," řekla Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz o nedávno prodělané nákaze koronavirem, která ji zastihla loni v říjnu.

"Přemýšlela jsem, kolik zla covid napáchal, které třeba ani není hned vidět. Deprese, domácí násilí, vyléčení alkoholici, úzkosti... To člověk ani neví. Už je to celé dlouhé a je mi smutno po tom bývalém životě," přiznala talentovaná herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Velkou oporou jí jsou tříletý syn Nathaniel a partner Přemek Forejt. Ten jako majitel vyhlášené restaurace také současnou dobu snáší těžce. "Přemek doma vyvařuje, to je jasné. Nemohu tedy říct, že by se náš byt změnil přímo v restauraci, ale stará se hodně. Je mi ho ale už líto, je to opravdu děs, jak jsou ty restaurace zavřené. Je to těžké nejen pro něj, ale pro všechny majitele restaurací. A je to složité pro všechny, mně to také hodně chybí vyrazit s přáteli na jídlo nebo na čaj, takže se moc těším, až se to zase všechno otevře," popsala pohledná Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz a přidala i gratulaci seriálové kolegyni Evě Josefíkové, která oznámila, že je těhotná.

"Pro mě je těhotenství Evy Josefíkové také novinka, protože my se na place nepotkáváme. Ona točí většinou s Marošem Kramárem nebo s Markem Lamborou. Většinou točí scény v bytě, který se nachází v jiném ateliéru, než se pohybuji já. Mám z toho ale velkou radost a je dobře, že se to povedlo utajit. Je to vždy křehké a myslím si, že je to věc každé ženy, kdy tuto radostnou událost oznámí," dodala pro ŽivotvČesku.cz Eva Burešová s tím, že příchod nového života je třeba vždy brát s pokorou jako velký dar.

Jedním z nejsledovanějších párů českého showbyznysu jsou od začátku jejich vztahu herečka ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu