Odhalil soukromí s o 9 let starší partnerkou. Sámer Issa větší hříšnici prý nepoznal

Sámer a jeho o devět let starší partnerka.
Sámer a jeho o devět let starší partnerka.
Foto: archiv Sámera Issy
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 4. 2020

Je to mnoho let zpět, kdy hvězda finalisty první řady SuperStar svítila jasně na obloze. Jenže k ní se přidala řada excesů, žen a místo hudby se zpěvák věnoval spíše hodně divokým večírkům. Nakonec si našel o devět let starší partnerku, která ho prý zkrotila.

Sámer Issa má za sebou kontroverzní minulost. Dnes je ale šťastný. Alespoň to o sobě říká. Našel si partnerku třiačtyřicetiletou Pavlu, která ho nejen obarvila na blond, ale změnila mu život.

"Je to první ženská, která mě změnila. Zklidnil jsem a umím si s ní představit založit rodinu," řekl portálu Život v Česku zpěvák, který před pár měsíci zásadně změnil svou vlasovou vizáž.

Postelová dračice

"Na blond mě obarvila Pavla. Líbilo se jí to a já jsem souhlasil. Další experimenty ale už ne," vysvětlil, jak přišel k nové vizáži a promluvil o tom, že s Pavlou jsou více než rok pravidelně spolu. "Jsme spolu furt a nikdy jsem nepoznal hříšnější ženu, je to dokonalá dračice nejen jako člověk, ale i v posteli," dodal Issa, který se pochlubil i několika snímky z jejich soukromí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.