Odpadlík Reno Raines je k nepoznání. Oslavenec Lorenzo Lamas shodil vlasy, má vousy a je z něj pilot

Lorenzo Lamas si zahrál hlavní roli v seriálu Odpadlík
Lorenzo Lamas si zahrál hlavní roli v seriálu Odpadlík
Foto: Profimedia.cz

Dobrodružný seriál Odpadlík patřil v devadesátých letech k hitům televizního vysílání. Za jeho obrovskou popularitou stojí také hlavní hrdina Reno Raines v podání herce Lorenza Lamase (62), který okouzloval svým šarmem a drsným vzezřením pořádného chlapa. 20. ledna slaví 63. narozeniny a sympatický šedesátník je stále ve skvělé formě a díky mladé přítelkyni nesedí doma u televize a užívá si života jako by byl o dvacet let mladší.

Lorenzo Lamas si získal slávu jako psanec Reno Raines, který se stal obětí zločinu, ale sám byl jako nevinný nucen prchat před zákonem. Americký herec, moderátor a režisér měl před obsazením do seriálu několik hereckých zkušeností, ale až Odpadlík na něj upozornil díky ztvárnění hlavní role a také jeho velmi »koukatelnému« vzhledu.

V osobním životě jeho šarmu neodolalo mnoho žen a sám se činil především v počtu manželství a dětí – má pět dcer a jednoho syna. Za sebou má celkem pět manželství, dokonce vstoupil do posvátného svazku i s kolegyní ze seriálu Odpadlík herečkou Kathleen Kinmontovou (55). Poslední sedmileté manželství skončilo v roce 2018, kdy ukončil vztah s herečkou Shawnou Craigovou (34).

V současné době se herectví příliš nevěnuje, už před lety propadl vášni pro letectví jako pilot vrtulníku. V roce 2016 začal pracovat jako profesionální pilot a dělal vyhlídkové lety nad New Yorkem.

Herec má za sebou také řadu dopravních nehod – ať už v autě, nebo na motorce. Sám přiznává, že v tomto ohledu konečně dospěl a k jízdě je mnohem více pokornější. Zážitky z blízké smrti ho do života hodně ponaučily. "Dnes jsem už mnohem méně nafoukaný a hloupý," řekl Lorenzo Lamas pro The National Enquirer.

Je také zakladatelem organizace Lorenzo Lamas Ride For Life, jejímž cílem je shromažďování finančních prostředků, které jsou určeny na transplantaci orgánů, které potřebují podstoupit chudé děti z rozvojových zemí. Po boku krásné přítelkyně Kenny mládne a drží se v neuvěřitelné formě - 20. ledna slaví 63. narozeniny.

Bylo mu osm let, když se proslavil rolí Vaška v legendárním seriálu Cirkus Humberto. A pra...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.