Odvaha jí nechybí. Leona Machálková oslnila v šatech, které odhalily její svůdné křivky. Promluvila o své postavě

Zpěvačka Leona Machálková
Zpěvačka Leona Machálková
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2022

Zpěvačka Leona Machálková (54) se po delší době ukázala ve společnosti a byla, jak je u ní zvykem, okouzlující. Zavítala do Divadla Broadway v rámci vzpomínkového koncertu věnovanému legendárnímu textaři Zdeňku Borovcovi (†69) a pozornost na sebe strhla nádhernou róbou, ale i velmi vitálním vzhledem. Pro redakci ŽivotvČesku.cz promluvila o svém outfitu, v němž vynikla její štíhlá postava. "Šaty mi navrhla na míru kamarádka," řekla hrdě zpěvačka v úvodu s tím, že své křivky rozhodně nemá zcela zadarmo.

Společenskou událost si nenechala ujít řada známých tváří. V sále, který praskal s nadsázkou řečeno ve švech, usedla také vdova po geniálním textaři Dagmar Borovcová (87), dcera Lucie Borovec (65), vnuk Matěj Stropnický (38) a vnučka herečka Anna (32). Třetí vnouče Františka (27) byla na jevišti mezi účinkujícími.

Zpěvačka Leona Machálková při takové příležitosti nemohla chybět. Texty Zdeňka Borovce zpívala mnohokrát ve skladbách, které si národ zamiloval, až by se dalo říct, že zlidověly. A jako vždy se pohledná umělkyně ve společnosti objevila v modelu, který upoutal svým provedením velkou pozornost.

"Šaty mi navrhla na míru kamarádka, módní návrhářka Jitka Klett. Přála si, abych v nich vypadala sexy a přesvědčila mě, že není třeba být nervózní z decentní průhledné linky na bocích šatů," řekla pro ŽivotvČesku.cz o svém outfitu zpěvačka mnoha hitů.

Záměr návrhářky se očividně vydařil, protože Leona Machálková si podobný model může rozhodně dovolit. Svisle umístěné barevné bloky, které jsou pošité třpytivými flitry, navíc ženskou postavu ještě více zeštíhlily. V pestrobarevné róbě by se na její postavě jen opravdu stěží hledala nějaká chybička. Zpěvačka ale přiznala, že o své křivky musí pečovat, a to zejména sportem.

"Na konci roku jsem neměla moc času, ale v novém roce jsem opět najela na osvědčený sportovní režim. Stihla jsem již lyžování na horách a začala jsem opět hrát tenis. Určitě se vrátím i k běhání, plavání i józe, protože cítím, jak mi to prospívá," vyjmenovala pro ŽivotvČesku.cz usměvavá blondýna, čemu vděčí za svou útlou figuru.

V české umělecké sféře se Leona Machálková pohybuje už roky. Diváci ji mohli vidět v muzikálech jako Dracula, Angelika či Bídníci. Natočila hned několik sólových alb a televizní diváci si určitě vzpomenou na její duet s Petrem Kolářem (53), píseň Den, kdy se vrátí láska, která byla použitá jako ústřední znělka seriálu Pojišťovna štěstí. Zpěvačka má již plnoletého syna Artura (18), jehož otcem byl zesnulý architekt Bořek Šípek (†66).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.