Oficiální konec: Gabriela Koukalová se rozvedla. S exmanželem Petrem Koukalem už netvoří pár

Gabriela Koukalová se rozvedla
Gabriela Koukalová se rozvedla
Foto: Nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2020

Gabriela Koukalová (30), bývalá olympijská reprezentantka v biatlonu a nová moderátorka hvězdných zpráv na komerční televizní stanici, oficiálně ukončila manželství rozvodem nyní už s exmanželem Petrem Koukalem (34), hráčem badmintonu a devítinásobným mistrem České republiky.

Krásná moderátorka a autorka knihy Jiná z roku 2018 má za sebou několik zásadních změn ve svém životě. Po období, které pro ni nebylo příliš přívětivé, se konečně zase vrací ke šťastnějším chvílím. Daří se jí v pracovním životě, nově ji televizní diváci mohou pravidelně vídat v roli moderátorky v pořadu TV Prima Showtime, na kterou ji připravuje oblíbená herečka, dabérka a profesionálku v oboru Simona Postlerová (55). Na poli vztahů se Koukalová rozhodla ukončit čtyřleté manželství s badmintonovým šampionem Petrem Koukalem a aktuálně jsou už oficiálně rozvedeni, jak sama potvrdila pro iDnes.cz.

Rodačka z Jablonce nad Nisou vidí rozvod s pohledným sportovcem jako prohru, na kterou není zvyklá. "Je to nepříjemná zkušenost. Nemyslím samotný rozvod u soudu, tam za nás šli právníci. Ale celkově je to do jisté míry prohra. A já nejsem zvyklá prohrávat. Přistupuju k životu, že všechno uválčím a zvládnu. No, to se nepovedlo a to je samozřejmě smutné. Naše vize na společný život se neztotožňovaly. Dokud jsem závodila, viděli jsme se málo. Naši rozdílnost jsme si začali uvědomovat až postupem času, kdy jsme spolu začali žít," uvedla Gabriela Koukalová v rozhovoru pro iDnes.cz.

Bývalá biatlonistka se věnuje mimo jiné charitativní činnosti. Je také v radě nadace Fond Gábi, který funguje v rámci nadace Konta bariéry a podporuje lidi s handicapem a poruchami příjmu potravy. Zabývá se i návrhem šperků a samozřejmě nově vystupuje jako moderátorka oblíbených »primáckých« zpráv ze světa celebrit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.