Okouzlující Lucie Borhyová se pochlubila novými vlasy. Promluvila o experimentech z mládí a prozradila recept na svou krásu

Moderátorka Lucie Borhyová
Moderátorka Lucie Borhyová
Foto: Nextfoto
Jana Skálová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 3. 2022

Moderátorka Lucie Borhyová (43) patří mezi nejznámější televizní tváře a zpravodajství moderuje už neuvěřitelných 23 let. Přesto stále vypadá dokonale. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila recept na svou krásu a promluvila o tom, co ji v životě dělá radost. "To, jak se člověk cítí uvnitř, se projevuje navenek. Když je člověk pořád v dobré náladě, tak se to projeví," svěřila se půvabná moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Lucie Borhyová se může chlubit hustou blond hřívou. Své dlouhé vlasy má podle svých slov velmi ráda a mění je jen minimálně – v tomhle ohledu je prý dost konzervativní. Televizní diváci si ji už ani neumí představit jinak. Ale moderátorka prozradila, že v mládí se nebála s vlasy experimentovat.

"Když mi bylo sedmnáct, osmnáct, tak jsem dělala vlasové přehlídky a s vlasy jsem dost experimentovala. Měla jsem dokonce i modrý přeliv, byla jsem ostříhaná nakrátko i na mikádo, takže jsem si se změnami účesů docela užila. Ale vždycky jsem se vrátila ke své přirozené blond barvě," zavzpomínala na divoké roky pro ŽivotvČesku.cz.

Populární televizní moderátorka je také mámou na plný úvazek. Má dvě děti, Lucase (13) a Lindu (7), které jí nenechají ani chvíli klidu. Takže když není v práci, musí se jim naplno věnovat. Což jí ovšem v mnoha ohledech pomáhá udržovat se ve skvělé kondici.

"Mám ráda pohyb v přírodě, procházky, pěší turistiku, jízdu na kole a koloběžce s dětmi, zimní sporty. Dřív mě nebavilo chodit do fitka, ale poslední dobou mě i to docela baví. Nebo si zacvičím u televize. Po cvičení mám dobrou náladu a zapomenu na chmury," uvedla pro ŽivotvČesku.cz, jak se udržuje fit a jak si užívá s dětmi.

Život celebrity a přední tváře jedné z největších komerčních televizí není žádná nuda, takže Lucie Borhyová je neustále v letu a má plno povinností. Od rána až do večera řeší pracovní úkoly, musí vše skloubit s péčí o domácnost a starostí o děti, což je dost vyčerpávající. Ale zatímco jiné matky vypadají unaveně a udřeně, populární blondýnka neztrácí úsměv na rtech a zdá se, že snad nikdy nemá špatnou náladu a nic ji netrápí. Což je samozřejmě jen zdání, ale moderátorka má svůj ověřený postup, jak neztrácet hlavu ani krásu. A zdá se, že to skvěle funguje.

"Všichni procházíme různými obdobími, dějí se kolem nás všemožné změny. Proto je podle mě důležité dělat si denně malé radosti. Život nám rychle utíká, a tak si myslím, že je to hlavně o maličkostech. Ráno se probudíte, uděláte si svůj oblíbený čaj, najdete si deset minut sami na sebe a dopřejete si drobný relax, než vyrazíte do běžného života a za prací. A důležité je najít si i přes den aspoň pár minut na hezké věci, které vás nabudí. Dát si dobrou kávu, sednout si chvíli na sluníčko. Já miluji slunce, takže když vysvitne, sednu si chvilku na zahradu a nechám si sluníčkem dodat energii. Uvařím si dobré jídlo, jdu na procházku, vyčistím si hlavu v přírodě. Je nezbytné neopomíjet běžné věci, které člověk považuje za samozřejmé, a udělat si z nich rituál a něco, co vás uspokojí a z čeho pak máte radost," popsala půvabná moderátorka pro ŽivotvČesku.cz.

Je vidět, že jednu z nejkrásnějších žen televizní obrazovky nezlomily ani ne vždy šťastné vztahy a rozchody. Její expartneři, řecký podnikatel Nico Papadakis i sportovní komentátor Michal Hrdlička (33), jsou pro ni dávnou minulostí a Lucie Borhyová se přes všechny nepřízně osudu snaží užívat si života.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.