Okouzlující manželka George Clooneyho umí mít ostré lokty. Herec přiznal, co na svojí lásce obdivuje

George Clooney se svou manželkou Amal Clooneyovou
George Clooney se svou manželkou Amal Clooneyovou
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 8. 2021

Filmové hvězdy Hollywoodu nejsou jen mediálně známými osobnostmi, ale mají přirozeně i osobní život. Herec George Clooney (60) našel po rozvodu s bývalou ženou lásku po boku krásné Amal Alamuddinové (43), provdané Clooneyové, kterou pojal za manželku v září 2014 a o tři později pár přivítal na světě dvojčata – Alexandra a Ellu (4). Kdo by čekal, že je tmavovláska křehká, tak by se spletl – pracuje jako advokátka přes mezinárodní a trestní právo a nejen ve své praxi umí mít ostré lokty.

Dvojice se poprvé setkala v červenci 2013 a seznámila se díky společnému příteli u italského jezera Como. Vzájemné sympatie proběhly ihned a tak si v dubnu následujícího roku krásná Amal vyslechla otázku, po které touží snad každá žena. Koncem září se George Clooney oženil a na svou manželku nešetřil slova chvály.

"Není pochyb o tom, že Amal v mém životě všechno změnila. Bylo to vůbec poprvé, co všechno, co udělala a všechno s ní spojené bylo nekonečně důležitější než cokoli jiného týkající se mě," přiznal George Clooney v televizním pořadu CBS News Sunday Morning. "Pravdou je, že jsem potkal tuhle úžasnou ženu a prostě mi vyrazila dech. Byla skvělá, zábavná, krásná a laskavá. Tak nějak se mi podlomila kolena."

Manželka Clooneyho, která se narodila v Bejrútu, je uznávaná právnička. Zastupovala například ukrajinskou političku a bývalou předsedkyni vlády Juliju Tymošenkovou (60). Specializuje se především na mezinárodní a trestní právo a také lidská práva. Je to tedy nejen krásná, ale i vzdělaná a ambiciózní žena, která i tímto hollywoodskému herci imponuje.

Sympatičtí manželé Clooneyovi už jsou také rodiči čtyřletých dvojčat, která přišla na svět v červnu 2017. Na oslavu narozenin dětí rodina odcestovala na místo, kde to všechno začalo – k jezeru Como. Tam tráví letní prázdniny a užívají si společných chvil v prostředí nádherné přírody.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.