Olga Menzelová jako duhový jednorožec. Vdova po slavném režisérovi si umyla hlavu ukrajinským šamponem a šokuje fialovými vlasy

Olga Menzelová
Olga Menzelová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2023

Producentka Olga Menzelová platí za ženu, jež je nerada svazována konvencemi. Naopak dělá většinu věcí jinak, než je u žen jejího věku zvykem. Nebarví si vlasy, v létě si vyjde klidně bez podprsenky a nebojí se ani pochlubit fialovými vlasy, ke kterým jí dopomohla nehoda v koupelně. Trojnásobná maminka na sociální síti Instagram prozradila, že k fialovým vlasům přišla poté, co si je umyla ukrajinským šamponem. O svém receptu na to, jak se cítit skvěle, promluvila pro ŽivotvČesku.cz již před časem.

Sympatická vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi dokazuje, že věk je jenom číslo. Po smrti manžela se Olga začala své psychické i fyzické stránce naplno věnovat a výsledky má úžasné. V pětačtyřiceti má štíhlé a ohebné tělo a díky obličejové gymnastice i minimum vrásek.

Navíc se pyšní i nádhernými vlasy, které se jí od přírody vlní. Energická maminka tří dětí už před nějakou dobou rezignovala na barvení a nechává si zcela přirozenou barvu svých vlasů. U hlavy stříbrné a v koncích pozůstatky blond jsou na Olze nepřehlédnutelnou kombinací.

Nyní se pochlubila novým odstínem - fialovou. Na Instagramu sdílela se svými fanoušky novou vizáž, kterou ale původně neměla v plánu. Její sledující si proměny ihned všimli a začali Menzelovou zahrnovat komplimenty. Věčně usměvavá milovnice života v jednom z komentářů uvedla situaci na pravou míru.

"Šampon je z Ukrajiny, azbuku už neumím, takže si nic nepřečtu, tudíž to podělám a výsledek vám připadá skvělý," přiznala pobavená Olga s tím, že nového odstínu dosáhla delším působením fialového šamponu pro šedivé vlasy a překvapila tím i svou dceru. "Evik řekla, že vypadám jak duhový jednorožec," dodala krásná Menzelová.

O své tělo se po smrti vynikajícího režiséra začala jeho dlouholetá a oddaná partnerka starat naplno. Kromě vysazení sacharidů a lepku kvůli ekzému sází aktivní producentka i na pravidelný pitný režim a pohyb. "Myslím si, že základem je strava a dostatek čisté vody - bez slazených nápojů. Je ale důležité se také hýbat. Já mám moc ráda jógu, plavání, s dětmi kola a koloběžky," řekla pro ŽivotvČesku.cz Menzelová, která si občas ráda zacvičí i jen tak v parku u lavičky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.