Olga Menzelová změnila vlasovou vizáž, pochlubila se výraznou proměnou

Olga Menzelová
Olga Menzelová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 4. 2024

Producentka Olga Menzelová nosila po dlouhou dobu šedivý odrost. Nebarvila se několik měsíců a koncem března už měla šedivou polovinu délky svých dlouhých vlnitých vlasů. Nyní se ale ukázala ve společnosti s blond přelivem. I když si pár centimetrů šedivého odrostu nechala, vdova po režisérovi Jiřím Menzelovi v blond barvě prokoukla a zářila na dálku. Stylista Kája Pavlíček pro ŽivotvČesku.cz vlasovou proměnu trojnásobné maminky zhodnotil.

Olga Menzelová se řadí k ženám, jež nejsou rády svazovány konvencemi. Naopak dělá většinu věcí odlišně, než by se v jejím věku takzvaně slušelo. V létě si klidně vyrazí v šatech bez podprsenky nebo si nebarví pravidelně vlasy. Za šediny se většina žen její věkové kategorie stydí a snaží se je skrývat pravidelným barvením, sympatická producentka ale stříbrné vlasy hrdě přiznala a několik měsíců si odrost nebarvila.

Až nyní se rozhodla pro blond přeliv, který ji velmi omladil a osvěžil. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil módní guru a odborník na styl Kája Pavlíček, který vlasovou proměnu známé vdovy zhodnotil. "Šediny jsou cool, některé ženy si nechávají šedivou hlavu úplně celou nebo chodí na silver přeliv. Některým ženám to skutečně sluší, když mají ten správný odstín šedin do stříbrna. Olze Menzelové mírný odrost sluší a myslím, že dobarvování její přirozenou blond z ní dělá velmi atraktivní ženu. Tato varianta je podle mého názoru nejlepší," řekl pro ŽivotvČesku.cz módní stylista.

Šestačtyřicetiletá Olga Menzelová se po smrti manžela začala o své tělo intenzivně starat. Pyšní se dokonalou postavou, kterou pravidelně formuje sportem. Kromě pohybu je důležitý i pitný režim a vyvážená strava. "Myslím si, že základem je strava a dostatek čisté vody –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ bez slazených nápojů. Je ale důležité se také hýbat. Já mám moc ráda jógu, plavání, s dětmi kola a koloběžky," uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz Menzelová, která se díky zdravému životnímu stylu zbavila nepříjemného ekzému.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.