Olivia Newton-Johnová by oslavila 75. narozeniny. Dcera Chloe se po roce od smrti maminky zhroutila v živém televizním vysílání

Olivia Newton-Johnová s dcerou
Olivia Newton-Johnová s dcerou
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 9. 2023

Od smrti herečky a zpěvačky Olivie Newton-Johnové uběhl už více než rok. Okouzlující blondýnka, jež by dnes oslavila 75. narozeniny, loni začátkem srpna prohrála boj s rakovinou prsu. Se ztrátou představitelky Sandy z kultovního snímku Pomáda se její nejbližší stále těžce vyrovnávají, což potvrdila i zpěvaččina dcera Chloe Lattanzi (37), jež neudržela slzy během emotivního rozhovoru pro televizní pořad Sunrise. O smutné chvíli informuje portál 7news, což je webová verze stanice, pod níž pořad spadá.

Americká zpěvačka Chloe Lattanzi vystoupila v úterý ráno v živém vysílání pořadu Sunrise na australské televizní stanici. Dcera herecké ikony chtěla při příležitosti maminčiných nedožitých narozenin připomenout a zvýšit povědomí o Olivia's Walk for Wellness – každoroční sbírce na podporu lidí žijících s rakovinou. Letos vychází pochod městem Melbourne na 8. října a nebude na něm chybět právě hereččina dcera Chloe s nevlastním tatínkem a manželem Olivie Johnem Easterlingem.

Po 30 sekundách však Chloe při vzpomínce na maminku propukla v pláč přímo v živém vysílání a přiznala, že stále bojuje se smutkem z její ztráty a stále je to pro ni čerstvé. V dojemném rozhovoru Lattanzi přiznala, že jí nesmírně pomáhá obrovská vlna podpory veřejnosti.

"Myslím, že jsem to řekla mnohokrát, ale je to pravda – podpora veřejnosti se pro mě stala záchranným člunem," přiznala v pořadu blondýnka se slzami v očích. Dále dodala, že je pro ni velká čest pokračovat v odkazu své matky a podporovat lidi se stejným osudem.

Olivia Newton-Johnová dlouhodobě bojovala s rakovinou prsu. Poprvé jí byla diagnostikována v roce 1992, později se jí po letech vrátila. Kvůli nemoci podstupovala chemoterapie, podstoupila částečnou mastektomii a pak také rekonstrukci prsů. Následně byla zastánkyní alternativní medicíny a ukazovala, jak žít spokojeným životem i s tak smutnou diagnózou. Hvězda 70. a 80. let zemřela 8. srpna 2022 na ranči v jižní Kalifornii v kruhu svých nejbližších.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.