Omládla díky kratším vlasům. Simona Krainová ukázala fotku, kde vypadá jako slečna těsně po maturitě

Simona Krainová
Simona Krainová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 2. 2022

Simona Krainová (48) patří mezi nejúspěšnější české modelky a je známá svými blond loknami. S jejím povoláním ale souvisí také proměny, a tak ji lidé mohli vidět například už i jako černovlásku. Nyní se ukázala s mnohem kratšími vlasy, než na jaké jsou u ní fanoušci zvyklí, a nelze si nevšimnout, že jí zřejmě bude slušet vše, co si na hlavě nechá vytvořit. Simona s novým sestřihem vypadá jako studentka.

Simonu Krainovou většinou fanoušci vídají s dlouhými blond vlnami, případně s vlasy staženými do culíku. Jde o pro ni charakteristický vzhled a zřejmě jen málokdo by nebyl alespoň trochu v šoku, kdyby ji viděl jinak. Nyní se pochlubila novým účesem - blond barvu sice zachovala, ale vlasy na snímku má výrazně zkrácené oproti délce, kterou nosí normálně.

"Kratší nebo delší?" Zeptala se úspěšná česká modelka svých fanoušků na sociálních sítích, kde se pochlubila snímkem, na němž jsou její vlasy zkrácené do délky jen těsně pod ramena a mají neuvěřitelný objem. Většina jejích příznivců se v komentářích shodla, že kratší vlasy jí sluší mnohem víc a vypadá v nich elegantně a velmi mladě.

Někdejší hvězdu přehlídkových mol, která by i dnes dokázala mladším kolegyním bez problémů konkurovat, mohli příznivci za poslední dobu vidět ve vícero účesech. Jeden z nich spočíval ve čtyřech silných a k hlavě připletených boxerských copech, a ačkoliv byl nepochybně praktický, nedočkala se za něj tolika chvály a komplimentů jako za své zkrácené lokny.

"Ten účes jsem si nechala udělat kvůli focení nové kampaně pro mou značku, takže to bylo jen dočasné," vysvětlila tehdy modelka pro ŽivotvČesku.cz s tím, že trvalá a radikální změna tou dobou nebyla na stole. Nyní ale přišla a je nepřehlédnutelné, že jí skutečně neuvěřitelně sluší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.