Reklama:

Ondřej Novotný prozradil v Oktagonu sladké tajemství: Lásko, budeme mít druhé dítě

Ondřej Novotný s manželkou
Ondřej Novotný s manželkou
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 6. 2024

Moderátor a spolumajitel organizace Oktagon Ondřej Novotný, který provázel celým gala večerem největší MMA akce v historii v pražském Edenu, prozradil pod tíhou emocí, že je jeho manželka Renata Langmannová podruhé těhotná. "Lásko, budeme mít druhé dítě," zakřičel do mikrofonu směrem do publika. I když sama někdejší miss zatím veřejnosti nenaznačila, že by měla být v jiném stavu, manžel to udělal za ni. Po skončení »odvety století«, kdy proti sobě bojovali Attila Végh a Karlos Vémola, bývalá modelka vstoupila do klece, kde ukázala těhotenské bříško v bílých šatech.

Reklama:

Spolumajitel a spoluzakladatel Oktagonu Ondřej Novotný, který je kromě samotných bojovníků nejvýraznější tváří českého MMA, prozradil v rámci turnaje v pražském Edenu, že bude již potřetí otcem.

Reklama:

Stadionu, kde v tu chvíli bylo přibližně 28 tisíc lidí, to oznámil krátce poté, co pořadatelé uvedli do Síně slávy profesionálního slovenského MMA zápasníka a trenéra Ilju Škondroviče a legendárního kouče thajského boxu Petra Macháčka.

Pod tíhou emocí Novotný zařval do mikrofonu, že čekají s manželkou druhé dítě. "Lásko, budeme mít druhé dítě," prozradil radostnou novinku.

Manželé spolu mají tříletou dceru Medu. Ondřej Novotný má z prvního manželství již dospělou dceru Trinity.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: