Operaci jí zrušili. Herečka Miluše Bittnerová promluvila o svém zdravotním stavu

Herečka Miluše Bittnerová se opět cítí skvěle
Herečka Miluše Bittnerová se opět cítí skvěle
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2020

Na září měla měla naplánovanou operaci levého kolene, a to kvůli tomu, že zdravotně nebylo v pořádku. Ovšem po opakovaných rehabilitacích, snížení tělesné váhy, se ukázalo, že půvabná herečka Miluše Bittnerová (42) nebude muset na operační zákrok. "Problém s nohou se značně vylepšil a lékař usoudil, že plánovaná operace není nutná," prozradila pro ŽivotvČesku sympatická blondýna.

Oblíbená herečka a moderátorka v půlce května loňského roku špatně došlápla a poranila si meniskus v pravém koleni. Kvůli tomu, že nemohla chodit, na čas usedla na invalidní vozíček. V červnu se dočkala operace, díky které se může na pravou nohu opět postavit. Už dávno odhodila i berle. Ovšem krátce po operaci jí začalo zlobit druhé koleno. A lékaři jí posílali na druhou operaci.

"Zkusila se metoda rehabilitací a léčiv a po pár týdnech se ukázalo, že operace nebude nutná. Dost se mi ulevilo. Pomohlo zároveň i to, že jsem shodila poporodní kilogramy, což celkové zátěži na nohy významně ulevilo. Jsem ráda, že lékaři takto rozhodli," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz populární herečka a moderátorka. Za poslední měsíce Miluše shodila 16 kilogramů a jak sama uvedla, cítí se opravdu skvěle.

Je mezi nimi takřka třicetiletý věkový rozdíl, ale oni jsou šťastní. Navíc na začátku minu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu