Operaci jí zrušili. Herečka Miluše Bittnerová promluvila o svém zdravotním stavu

Herečka Miluše Bittnerová se opět cítí skvěle
Herečka Miluše Bittnerová se opět cítí skvěle
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2020

Na září měla měla naplánovanou operaci levého kolene, a to kvůli tomu, že zdravotně nebylo v pořádku. Ovšem po opakovaných rehabilitacích, snížení tělesné váhy, se ukázalo, že půvabná herečka Miluše Bittnerová (42) nebude muset na operační zákrok. "Problém s nohou se značně vylepšil a lékař usoudil, že plánovaná operace není nutná," prozradila pro ŽivotvČesku sympatická blondýna.

Oblíbená herečka a moderátorka v půlce května loňského roku špatně došlápla a poranila si meniskus v pravém koleni. Kvůli tomu, že nemohla chodit, na čas usedla na invalidní vozíček. V červnu se dočkala operace, díky které se může na pravou nohu opět postavit. Už dávno odhodila i berle. Ovšem krátce po operaci jí začalo zlobit druhé koleno. A lékaři jí posílali na druhou operaci.

"Zkusila se metoda rehabilitací a léčiv a po pár týdnech se ukázalo, že operace nebude nutná. Dost se mi ulevilo. Pomohlo zároveň i to, že jsem shodila poporodní kilogramy, což celkové zátěži na nohy významně ulevilo. Jsem ráda, že lékaři takto rozhodli," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz populární herečka a moderátorka. Za poslední měsíce Miluše shodila 16 kilogramů a jak sama uvedla, cítí se opravdu skvěle.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.