Operní zpěvačka Michaela Gemrotová se nedávno vdala. Teď oznámila, že čeká miminko

Michaela Gemrotová s manželem
Michaela Gemrotová s manželem
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2021

Operní zpěvačka Michaela Gemrotová (34) prožívá velmi šťastné období. V říjnu loňského roku oznámila, že se stala vdanou paní. Teď prozradila novinku, že s manželem Jiřím Štikou čekají první dítě. "Děkujeme tam nahoru, děkujeme osudu," uvedla zpěvačka.

Sopranistka s hlasovým fondem, který se jen tak nevidí, není na české hudební scéně žádným nováčkem. Podařilo se jí prosadit především v operní sféře a působí na jevištích divadel v předních českých muzikálech a představeních jako Fantom opery nebo Angelika. Získala řadu významných ocenění a je tak mladým nadějným talentem, který má před sebou úspěšnou kariéru. I když teď nemůže kvůli vládním opatřením zpívat, tak se stačila vdát a teď oznámila novinku, že je v požehnaném stavu.

"Je nádherně, překrásná zima! Až sníh roztaje, krajina se zazelená, květiny budou kvést a ptáčci se vrátí domů z teplých krajů, k nám do rodiny přiletí ten nejkrásnější láskyplný ptáček. Co myslíte. Čáp nebo vrána? Děkujeme tam nahoru, děkujeme osudu," uvedla Michaela ve svém instagramovém příspěvku.

Po rozchodu s bývalým přítelem, s nímž už byly »vdavky» na spadnutí a nakonec to nedopadlo příliš šťastně, je tak usměvavá blondýnka konečně šťastná po boku muže, se kterým budou brzy kompletní rodina.

Každý rodič zná velmi dobře fakt, že mu dítě roste před očima. Zpěvačka, herečka a podnika...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu