Operní zpěvačka Michaela Gemrotová se nedávno vdala. Teď oznámila, že čeká miminko

Michaela Gemrotová s manželem
Michaela Gemrotová s manželem
Foto: nextfoto.cz

Operní zpěvačka Michaela Gemrotová (34) prožívá velmi šťastné období. V říjnu loňského roku oznámila, že se stala vdanou paní. Teď prozradila novinku, že s manželem Jiřím Štikou čekají první dítě. "Děkujeme tam nahoru, děkujeme osudu," uvedla zpěvačka.

Sopranistka s hlasovým fondem, který se jen tak nevidí, není na české hudební scéně žádným nováčkem. Podařilo se jí prosadit především v operní sféře a působí na jevištích divadel v předních českých muzikálech a představeních jako Fantom opery nebo Angelika. Získala řadu významných ocenění a je tak mladým nadějným talentem, který má před sebou úspěšnou kariéru. I když teď nemůže kvůli vládním opatřením zpívat, tak se stačila vdát a teď oznámila novinku, že je v požehnaném stavu.

"Je nádherně, překrásná zima! Až sníh roztaje, krajina se zazelená, květiny budou kvést a ptáčci se vrátí domů z teplých krajů, k nám do rodiny přiletí ten nejkrásnější láskyplný ptáček. Co myslíte. Čáp nebo vrána? Děkujeme tam nahoru, děkujeme osudu," uvedla Michaela ve svém instagramovém příspěvku.

Po rozchodu s bývalým přítelem, s nímž už byly »vdavky» na spadnutí a nakonec to nedopadlo příliš šťastně, je tak usměvavá blondýnka konečně šťastná po boku muže, se kterým budou brzy kompletní rodina.

Americký herec Alec Baldwin (62) a jeho manželka Hilaria (37) přivítali na svět už šesté s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.