Ornella Koktová je v 6. měsíci těhotenství. Manžel Josef prozradil, jaké jméno holčička možná dostane

Ornella Koktová s manželem Josefem
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2021

Ornella Koktová (27) s manželem Josefem (63) očekávají přírůstek do rodiny. Pro mladou maminku, která je v šestém měsíci těhotenství, půjde celkem o třetího potomka, pro manžela celkem o sedmé dítě. Pro ŽivotvČesku.cz nedávno přiznal, že by si přál do rodiny dceru, což se mu splní. Aktuálně manželé vybírají jméno pro holčičku. "Zvažujeme jméno Anička, tak se jmenovala moje maminka," řekl pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta, který se pohlaví dítěte dozvěděl na Štědrý den.

Kdysi úspěšný podnikatel se radostnou novinku dozvěděl při rozbalování dárků během Štědrého večera. V jednom z nich našel dětské holčičí šatičky. A bylo jasno, že třetí potomek, kterého očekává s manželkou Ornellou, bude dívka.

"Ornella to dokázala neříct nikomu týden. Bylo to pro mě velké překvapení a jsem hrozně šťastný, že to bude holčička. Přál jsem si ji," popsal pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta, který v minulosti prodejem své firmy vydělal stovky milionů korun. Později o velkou část přišel chybnými investicemi na burze.

Aktuálně je Ornella v šestém měsíci těhotenství, které je ale rizikové. Otěhotněla totiž poměrně brzy po druhém porodu. Společně je u nich doma téma číslo jedna, jak se holčička bude jmenovat. Jejich dvě děti - kluci Quentin a Sven - nemají typická česká jména a očekávaná dcera by mohla být změnou. "Uvažujeme o Aničce, protože tak se jmenovala moje maminka a myslíme si, že nám holčičku z nebe poslala. Ale finální rozhodnutí bude na Ornelle," dodal pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta.  

Význam jména Anna:

Anna je ženské rodné jméno hebrejského původu (Chana či Channa). Znamená »milostiplná« či »milá«. Ze stejného hebrejského jména pochází také jméno Hannah. V Bibli se vyskytují dvě ženy s tímto jménem, matka Samuelova z 1. knihy Samuelovy 1.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.