Ornella Koktová je v 8. měsíci těhotenství. Manžel Josef vysvětlil, proč nemůže vidět narození dcery

Ornella Koktová s manželem Josefem
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: nextfoto.cz

Mateřství je největší dar v životě. Stejně to vnímá i Ornella Koktová (27), která je v očekávání už třetího potomka. S manželem Josefem Koktou (63) mají dva syny – Quentina (7) a v dubnu loňského roku narozeného Svena. Nyní je na cestě jejich sestřička a otec Josef Kokta (63) prozradil, že u narození miminka nebude. "Manželku čeká císařský řez, což je operační zákrok a kvůli covidu nebudu moct být přítomen," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz kdysi úspěšný podnikatel.

Ornella Koktová přišla do jiného stavu krátce po druhém porodu a momentálně se nachází v 8. měsíci těhotenství. Ovšem rizikovém. "Máme velké obavy kvůli covidu, protože Ornella je v rizikovém těhotenství a nákaza by byla velký problém a mohla by ohrozit miminko," vysvětlil pro Životvčesku.cz Josef Kokta, že celá rodina žije v izolaci. Do školy aktuálně nechodí ani syn Quentin, aby do domova nezanesl vir.

"Je to těžká doba. Zajímavostí je, že budeme rodit podruhé v době covidu, tak věřím, že se nám nákaza vyhne a vše bude dobré. Strach máme velký," zdůraznil pro ŽivotvČesku.cz manžel dvojnásobné maminky s tím, že miminko kvůli rizikovému těhotenství na svět přijde císařským řezem.

"Nebudu u toho, protože jde o operaci a na sál by měl nepustili," dodal Josef Kokta pro ŽivotvČesku.cz.

Bohuš Matuš (47) a jeho partnerka Lucie Palkaninová, nyní už Matušová (18), před více než ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu