Ornella Koktová je v 8. měsíci těhotenství. Manžel Josef vysvětlil, proč nemůže vidět narození dcery

Ornella Koktová s manželem Josefem
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 3. 2021

Mateřství je největší dar v životě. Stejně to vnímá i Ornella Koktová (27), která je v očekávání už třetího potomka. S manželem Josefem Koktou (63) mají dva syny – Quentina (7) a v dubnu loňského roku narozeného Svena. Nyní je na cestě jejich sestřička a otec Josef Kokta (63) prozradil, že u narození miminka nebude. "Manželku čeká císařský řez, což je operační zákrok a kvůli covidu nebudu moct být přítomen," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz kdysi úspěšný podnikatel.

Ornella Koktová přišla do jiného stavu krátce po druhém porodu a momentálně se nachází v 8. měsíci těhotenství. Ovšem rizikovém. "Máme velké obavy kvůli covidu, protože Ornella je v rizikovém těhotenství a nákaza by byla velký problém a mohla by ohrozit miminko," vysvětlil pro Životvčesku.cz Josef Kokta, že celá rodina žije v izolaci. Do školy aktuálně nechodí ani syn Quentin, aby do domova nezanesl vir.

"Je to těžká doba. Zajímavostí je, že budeme rodit podruhé v době covidu, tak věřím, že se nám nákaza vyhne a vše bude dobré. Strach máme velký," zdůraznil pro ŽivotvČesku.cz manžel dvojnásobné maminky s tím, že miminko kvůli rizikovému těhotenství na svět přijde císařským řezem.

"Nebudu u toho, protože jde o operaci a na sál by měl nepustili," dodal Josef Kokta pro ŽivotvČesku.cz.

Je mezi nimi takřka třicetiletý věkový rozdíl, ale oni jsou šťastní. Navíc na začátku minu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu