Ornella Koktová je více než týden na JIP. Manžel Josef ukázal unavený snímek a popsal péči o tři děti

nextfoto.cz
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 4. 5. 2021

Už více než týden je Ornella Koktová (28) v nemocnici, kam byla převezena kvůli bolestem v krajině břišní. Maminka tří dětí leží na jednotce intenzivní péče a o ratolesti se stará tatínek Josef Kokta (64). I v této nelehké situaci si umí skvěle poradit a vše zvládá výborně. Ale únava je na něm znát. "Je to masakr, práce od rána do rána, ale je to dobré. Myslel jsem si, že to bude horší," řekl Josef Kokta pro ŽivotvČesku.cz.

Ornella Koktová byla do nemocnice U Apolináře převezena 26. dubna. Matka tří dětí si už několik dnů před rychlým převozem stěžovala na velké bolesti v oblasti břicha. Do nemocnice ji vezl otec Michal Štika, manžel Josef Kokta zůstal doma a po celou dobu s láskou pečuje o tři děti - ani ne měsíční Lilianne, ročního Svena a sedmiletého Quentina.

"Je to dobré, zatím zvládáme a čekáme na mamku," řekl pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta, který je už více než týden tatínkem na plný úvazek. "Už jsem starý, mám zkušenosti, takže to zvládám," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz, že za jeho fantastickou péčí stojí i zkušenosti.

Teď realita muže v domácnosti...... Zatím zvládám....

Zveřejnil(a) Josef Kokta dne Úterý 4. května 2021

Děti jsou hodné, což tatínkovi péči zjednodušuje. "Jsou to miláčkové. Je fakt, že je to masakr, práce od rána do rána, ale je to dobré. Myslel jsem si, že to bude horší. Když to jinak nejde, tak by to dokázal každý. Když máte problém, musíte ho řešit, pokud to jde. Necítím se, že bych dělal něco zvláštního nebo mimořádného, děti jsou hodné," dodal Josef Kokta skromně pro ŽivotvČesku.cz.

Sama Ornella Koktová napsala, že zdravotní problémy mají i nemají souvislost s císařským porodem. Zákrok a narození dcery odhalily starší zdravotní problémy.

S osmi vítězstvími ve Velké pardubické je největší postavou českého dostihového sportu, je...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu