Ornella Koktová o intimním životě s manželem: Vlítnem na to třikrát týdně

Ornella Koktová a Josef Kokta
Ornella Koktová a Josef Kokta
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 4. 2024

Podnikatelka a trojnásobná matka Ornella Koktová a její o 35 let starší manžel Josef Kokta jsou svoji od roku 2015. Věkově nesourodý pár se dal dohromady už ale o několik let dříve. Dá se říci, že spolu již prožili více než deset let společného života a stále působí jako harmonický pár. Influencerka promluvila v rámci podcastu »Agáta a Ornella« o tom, jak jim to klape v intimním životě. Ačkoliv je její partner o tolik let starší, podle slov Ornelly je mnohdy více takzvaně při chuti než ona. Brunetka také prozradila, že je potřeba si intimní život občas ozvláštnit. Dlouholetí partneři se navzájem podporují. Josef Kokta promluvil pro ŽivotvČesku.cz o své manželce těsně předtím, než odletěla na pustý ostrov bojovat o titul Survivora.

Josef Kokta sám několikrát přiznal, že měl celý život slabost pro ženy. V podstatě všem svým ženám byl prý údajně nevěrný. Ornella je první žena, které zůstává věrný, což přiznal v živém vysílání na sociální síti Instagram u Agáty Hanychové. Roli hraje samozřejmě i věk někdejšího úspěšného podnikatele - už zkrátka nemá energii ani čas na to »létat za ženskými«. I když je mu 66 let, podle jeho ženy je stále takzvaně při chuti. V podcastu, který Ornella natáčí s Agátou Hanychovou, prozradila, že na intimity si manželé najdou čas i třikrát týdně.

"Pepa by měl kolikrát i náladičku, ale já jsem občas vyčerpaná do morku kostí, ale neříkám, že mě bolí hlava, to ne," přiznala Ornella, jež má kromě péče o děti spoustu dalších pracovních aktivit. "Co mě ale moc nebere, jsou ranní hrátky, já jsem spíše noční tvor," otevřeně přiznala podnikatelka s tím, že základ kvalitního intimního života je prázdná ložnice bez dětí.

Zároveň také promluvila o tom, jak si svůj intimní život zpříjemňují. "Aby to nesklouzlo do nějaké rutiny, tak jak jsme teď třeba byli na tom výletě, tak jsem koupila proceduru, která se jmenuje »Koupel lásky«, a bylo to hrozně krásný," popsala Ornella, jak si manželé užili čas pro sebe v rámci nedávného pobytu v zámeckém hotelu.

Pepa Kokta své ženě pomáhá s dětmi i domácností. Když je potřeba, zastane její úlohu... Naposledy předvedl, jak je schopný postarat se o tři děti, dům a firmy v době, kdy byla Ornella v Dominikánské republice. Krátce před jejím odjezdem zhodnotil svou ženu pro ŽivotvČesku.cz. "Po třech dětech má úžasnou postavu, v korzetu jí to sluší a celá je úžasná," vysekl Ornelle kompliment Josef Kokta poté, co se strhla diskuze na sociálních sítích ohledně příliš hlubokého výstřihu jeho ženy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.