Ornella Koktová oslaví 28. narozeniny. Manžel se pochlubil, čím jí chce udělat radost

Ornella Koktová s manželem Josefem čekají třetího společného potomka
Ornella Koktová s manželem Josefem čekají třetího společného potomka
Foto: nextfoto.cz

Narozeniny oslaví budoucí trojnásobná maminka Ornella Koktová (27), která je v očekávání třetího potomka. Tím bude vytoužená holčička. S manželem Josefem Koktou (63) už jsou rodiči dvou synů – staršího Quentina (7) a Svena, který bude mít letos v dubnu jeden rok. 17. únor je pro Ornellu významný den, protože slaví 28 let a její muž promluvil pro ŽivotvČesku.cz o tom, co pro svou manželku připravuje a jak proběhne oslava.

Ornella Koktová je ve vysokém stádiu rizikového těhotenství, a tak má od lékařů nařízený přísný klidový režim a odpočinek. Na 17. února připadá den jejích 28. narozenin, a přesto, že doba s epidemií koronaviru, kdy vládní opatření neumožňují kvůli zavřeným restauracím, obchodům a podnikům žádné společenské vyžití, alespoň menší oslava proběhne. Samozřejmě i s ohledem právě na Ornellin požehnaný stav.

"Samozřejmě budeme oslavovat pouze doma, protože je všechno zavřené. Kdyby byla situace jiná, tak půjdeme do restaurace na oběd nebo večeři. Ale nejde to - navíc teď, když je manželka ve stavu, kdy je to opravdu na doma," řekl Josef Kokta pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ale narozeninový den pro svoji krásnou ženu udělá určitě něčím výjimečný.

"Určitě něco dobrého uvařím, objednám dortík a budeme si povídat. Povídáme si pořád, jsme partneři deset let, stále je o čem. Tím, že spolu trávíme 24 hodin denně, tak mi to připadá, jako bychom spolu byli 30 let," popsal pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta to, jak plánuje oslavit s matkou svých dětí a životní partnerkou den, kdy jí bude 28 let.

Pro Ornellu je její manžel velkou oporou v řadě věcí, péčí o ni a děti nevyjímaje. "Pepa koupe, přebaluje, zvedá Svena a musí mi ho podat do náruče, když se s ním chci pomazlit," řekla před nedávnem pro ŽivotvČesku.cz mladá maminka, která bude už podruhé rodit v době, kdy v Česku panuje epidemie koronaviru.

Josef Kokta, za kterého se provdala v roce 2015, je tak mužem do nepohody, který Ornelle pomáhá, jak jen může. "V jejím požehnaném stavu je i nutnost jí pomáhat, jinak to nejde. Ale pomáhal jsem vždycky," dodal pro ŽivotvČesku.cz.

Mateřství je největší dar v životě. Stejně to vnímá i Ornella Koktová (27), která je v oče...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.