Ornella Koktová oslavila s manželem 11 společných let. Josef Kokta svěřil, jak si o více než 30 let mladší ženu dokázal udržet

Ornella Koktová s manželem Josefem
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 5. 2022

Když se začala mladičká Ornella Koktová (29), tehdy ještě Štiková, objevovat po boku Josefa Kokty (65), nikdo moc nevěřil v dlouhé trvání překvapivého vztahu. V pátek tomu bylo přesně jedenáct let, co spolu začali tvořit pár. Společně vychovávají navíc tři děti a chystají velkou oslavu. Pro ŽivotvČesku.cz kdysi úspěšný podnikatel prozradil, jak si mladší ženu dokázal udržet - jeho recept je poměrně jednoduchý.

Když se Ornella Koktová začala objevovat po boku Josefa Kokty, kterého »přebrala« moderátorce Gábině Partyšové (43), nikdo moc nevěřil v dlouhé trvání jejich lásky. Čas však ukázal, že mezi dnes už trojnásobnou maminkou a jejím manželem šlo o mnohem více, než o pouhé vzplanutí. V posledním dni pracovního týdne se totiž bývalá občasná modelka pochlubila tím, že jsou spolu přesně 11 let.

Během nich stihli svůj vztah obohatit svatbou a hned třemi dětmi. Jejich recept na pevné manželství, které je věkově rozdílné o více než 30 let, není složitý. Má 3 pilíře, na nichž by měl kvalitní vztah stát.

"V podstatě tolerance a láska" uvedl v úvodu Josef Kokta pro ŽivotvČesku.cz. "Všechno si říct na rovinu," doplnila na dotaz redakce Ornella Koktová. "Ano, nic před tím druhým netajit," souhlasil se svou ženou spokojený manžel.

Dny jim pak zpestřují jejich děti - Quentin (9), Sven (2) a malá Lilianne (1). "Je s nimi legrace. Nejstarší z nich už je ve škole. Nejmladší je už třináct měsíců a už tady běhá," pochlubil se pro ŽivotvČesku.cz pyšný tatínek.

V červnu navíc čeká celou rodinu velká oslava. "Lilianne bude křtěná a budeme zároveň křtít i Svena," dodala pro ŽivotvČesku.cz hlava rodiny ohledně rodinných plánů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.