Ornella Koktová přiznala, jak zvládá tři děti. Po operaci jsem ještě bolavá, manžel jede na tisíc procent, říká

Nextfoto
Trojnásobná maminka Ornella Koktová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 5. 2021

Náročné měsíce rizikového těhotenství a zdravotní komplikace po narození dcery musela řešit Ornella Koktová (28), která se v polovině dubna stala trojnásobnou maminkou a společně s manželem Josefem Koktou (64) přivítali na světě poprvé holčičku. I když prožili těžké chvíle kvůli zdravotním komplikacím a nutnému převozu Ornelly zpátky do nemocnice, nyní si užívají šťastné chvíle s vytouženým děvčátkem, které dostalo jméno Lilianne. "Stále jsem ve fázi hojení. Jsem ještě hodně bolavá, ale zvládáme vše dobře – díky tomu, že manžel jede na tisíc procent," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

V den narozenin Josefa Kokty přišla na svět dcera Lilianne, kterou si manželé Koktovi po dvou synech – ročním Svenovi a Quentinovi (7) velmi přáli. Po porodu pociťovala Ornella bolesti v oblasti břicha a bylo zřejmé, že po dvou císařských řezech by to mohlo mít nějakou souvislost. Otec Michal Štika musel dceru odvést do nemocnice U Apolináře, kde strávila několik dnů a má za sebou operaci. Když se její zdravotní stav zlepšil, informovala o tom, že se po porodu zřejmě projevily starší zdravotní problémy.

Už je v pořádku doma, ale odpočinout si se třemi dětmi není jen tak. "Stále jsem ve fázi hojení. Jsem ještě hodně bolavá, ale zvládáme vše dobře – díky tomu, že manžel jede na tisíc procent. Musí nosit, protože já nemůžu tahat nic těžkého a naštěstí ho mám tady při sobě," řekla Ornella Koktová pro ŽivotvČesku.cz.

Maminka tří dětí byla dosud zvyklá na péči o chlapce, ale napotřetí se narodilo děvčátko a v rodině to zatím působí lehký zmatek. "Je to pro mě ještě takový nezvyk. Někdy se ještě přeřekneme a Liliane oslovíme špatně. Někdy, když je stres a všichni křičí, tak si to pleteme. Je to u nás teď opravdu srandovní, ale i hektické," dodala Ornella Koktová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu