Ornella Koktová promluvila o rizikovém těhotenství. Nesmím z dosahu porodnice, upřesnila

Ornella Koktová s manželem Josefem
Ornella Koktová s manželem Josefem
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 1. 2021

Ornella Koktová (27) s manželem Josefem (63) očekávají přírůstek do rodiny. Pro mladou maminku půjde celkem o třetího potomka. Ovšem její požehnaný stav je rizikový, a to z důvodu, že otěhotněla velmi brzy poté, co se narodil její druhý syn. Naštěstí vše zvládá, i přes některá omezení. "Nejvíce trpím tím, že mám zakázáno být aktivní kvůli jizvě na břiše po Svenovi," prozradila pro ŽivotvČesku.cz nastávající trojnásobná maminka.

Aktuálně je Ornella v šestém měsíci těhotenství, které je ale rizikové. Otěhotněla totiž poměrně brzy po druhém porodu. A tak na sebe musí dávat velký pozor. Naštěstí má ohleduplného manžela, který břemeno domácnosti vzal na sebe.

"Jde o to, aby to Ornella vydržela zdravotně. Nesmí v těhotenství prakticky nic, co je zátěžové. Nesmí zvednout ani tašku s nákupem. Musí vydržet ještě tři měsíce. Lékař říká, že to zvládne, pokud neudělá nějakou hloupost. Nesmí zvedat ani děti, takže Svena koupu já, přebaluji, dělám všechno okolo. Na druhou stranu se tak udržuji ve formě, protože o pohyb nemám nouzi," prozradil nedávno pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta s tím, že manželka Ornella je pod přísným dohledem lékařů.

Sama Ornella prozradila, že zatím je u ní vše v pořádku a na vysněnou holčičku se těší celá rodina. "Zatím zvládám vše okolo těhotenství docela dobře. Ale nejvíce trpím tím, že mám zakázáno být aktivní kvůli jizvě na břiše po Svenovi. Takže nemohu úplně řádit ve sněhu, jezdit daleko od Prahy, musím být neustále v dosahu porodnice U Apolináře. Jinak se všichni těšíme na miminko včetně Quentina. No a mně se plní tajný sen mít holčičku. Většinou opravdu co si bytostně v duchu přeji, se mi pak plní. I když třetí miminko nebylo v plánu," popsala pro ŽivotvČesku.cz Ornella Koktová.

Manželé se zatím rozmýšlejí o jménu. "Uvažujeme o Aničce, protože tak se jmenovala moje maminka a myslíme si, že nám holčičku z nebe poslala. Ale finální rozhodnutí bude na Ornelle," dodal pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta, který má celkem šest dětí, s Ornellou má dva kluky - Quentina a Svena.

Letos oslavila 28. narozeniny, ale už se může pyšnit třemi krásnými dětmi. A teď jí do poč...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu