Ornella Koktová promluvila o tom, jaký je vztah se starším mužem. Tohle všechno poradila Agátě Hanychové, která si přišla pro rady

Ornella Koktová a Agáta Hanychová
Ornella Koktová a Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2022

Nedávno Ornella Koktová (29) radila Agátě Hanychové (37) ohledně jejího nového vztahu s Jaromírem Soukupem (53), majitelem soukromé televize. Nyní redakci ŽivotvČesku.cz prozradila, jaké výhody má podle ní soužití dvou věkově rozdílných jedinců. Protože je s Josefem Koktou (65) už 7 let v manželství a vychovávají společně tři potomky, zkušeností má mnoho.

S bývalým podnikatelem začala Ornella (tehdy ještě Štiková) randit, když jí bylo pouhých 19 let. Přestože počátek jejich vztahu provázel velký mediální humbuk, protože Josef Kokta byl v té době ženatý s moderátorkou Gabrielou Partyšovou (44), dvojice tlak ustála.

Vychovávají spolu tři děti, Quentina (9), Svena (2) a malou Lilianne (1), a v roce 2015 svou lásku stvrdili i oficiálně. Hvězda reality show Štiky prozradila, jak se jí se starším mužem žije. "Má to spoustu plusů. Pepu už v jeho věku nic nerozhodí a vždy si zachová chladnou hlavu a zůstává klidný. Je to můj opak a je to tak dobře," vyjmenovala pro ŽivotvČesku.cz jeden z kladů trojnásobná maminka.

"Také mi může s čímkoli poradit a podělit se o své zkušenosti. Velkou výhodou je i to, že už je vybouřený. Nedokážu si představit, že bych ho potkala dřív. To bychom se asi zabili," pokračovala ve výčtu bývalá modelka.

Nejvíc si cení toho, že je její manžel obrovský gentleman. "Vždy otevírá ženám dveře, pomůže jim do kabátu a tak. Vím, že je to kus od kusu, ale většina čtyřicátníků dnes ani nepozdraví. Pepu takhle vychovala máma a je to správné," nešetřila známá influencerka pro ŽivotvČesku.cz chválou na svého muže s tím, že i ona bude vštěpovat synům, jak se chovat k ženám.

Jednu malou nevýhodu ale na vztahu se zkušenějším partnerem přece jen vidí. "Manžel už toho spoustu zažil a je z toho důvodu méně akční. Když řeknu, že bych chtěla například do Peru, tak mi odpoví, že už tam byl. A to mě trochu rozčiluje," smála se pro ŽivotvČesku.cz mladá podnikatelka, která by ale za žádnou cenu svého milovaného manžela nevyměnila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.