Ornella Koktová se pochlubila šestiměsíční dcerou. Podoba je neskutečná. Trojnásobná maminka prý opět těhotná není

Ornella Koktová s dcerou Lilianne
Ornella Koktová s dcerou Lilianne
Foto: Se svolením Ornelly Koktové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 10. 2021

Ornella Koktová (28), její manžel Josef Kokta (64) i celá velká rodina měli menší důvod k oslavě, maličká Liliane oslavila 6 měsíců. Ornella pro ŽivotvČesku prozradila, o co ji dcera obohatila a že rodinu čekají velké změny.

Ornella Koktová je nemocná, bojuje s podzimním nachlazením, i když se snaží z choroby vyležet a není jí úplně do smíchu, tak nezapomněla připomenout, že její malá dcera Lilianne slaví už šest měsíců.

"Musím říct, že Lilianne mě obohatila o další kus štěstí. Její život dal tomu mému životu zase další rozměr," řekla pro ŽivotvČesku.cz matka tří dětí. Kromě Lilianne má doma ještě Svena, který se narodil na jaře 2020 a prvorozeného syna Quentina, který se narodil v roce 2013.

"Malá Lilliane nám život změnila, ale díky se ní se nám ještě dál změní v tom nejlepším slova smyslu. Blíže o tom ale zatím mluvit nechci, možná po Novém roce k tomu dám větší rozhovor," řekla Ornella Koktová pro ŽivotvČesku.cz tajuplně a pak dodala, že život se jí změní výrazně, ale čtvrté dítě nechystá.

"Nebojte se, malou Lilianne do Číny neprodáme, ani nejsem znovu těhotná, tak mohu všechny uklidnit," dodala pro ŽivotvČesku.cz se smíchem žena, která po porodu druhorozeného syna Svena měla třetí těhotenství neplánované a v rekordně krátké době po druhém porodu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.