Ornella Koktová se stala dvojnásobnou babičkou. Snad si exmanželka Monika najde cestu k našim dcerám, přeje si Michal Štika

Ornella Koktová s otcem Michalem
Ornella Koktová s otcem Michalem
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2021

Letos oslavila 28. narozeniny, ale už se může pyšnit třemi krásnými dětmi. A teď jí do početné rodiny přibyl »uzlíček štěstí« v podobě dalšího miminka – malé Alenky, která z Ornelly Koktové udělala už dvojnásobnou babičku. Její druhé vnouče přivítala na světě nevlastní dcera Alena, jejímž biologickým otcem je Josef Kokta (64). "Mám radost, že se rodina Ornelly a Pepy Kokty rozrůstá. Věřím, že třeba i v naší rodině se časem dají vztahy do pořádku," řekl Ornellin otec Michal Štika (51) pro ŽivotvČesku.cz.

Vždycky si přála mít velkou rodinu, o kterou by mohla pečovat a dát jí veškerou lásku. Už šestým rokem je šťastná v manželství po boku Josefa Kokty, s nímž má dva syny – osmiletého Quentina, ročního Svena a teprve v dubnu narozenou dceru s krásným jménem Lilianne. Ale kromě toho, že pár má spolu tři děti, jejich rodina se rozrostla o dalšího člena.

Josef Kokta má kromě tří dětí se současnou manželkou také čtyři potomky z předchozích vztahů. Syny Petra, Josefa, Kristiána a dceru Alenu. Právě jeho dospělá dcera z manželů Koktových udělala už dvojnásobné prarodiče, protože se jí narodilo dítě, dcera Alenka. Pro čtyřiašedesátiletého dědečka to není nic neobvyklého, ale krásná Ornella letos v únoru oslavila 28. narozeniny a už je kromě maminky i babička dvou vnoučat - to první je ze strany nejstaršího syna Josefa Kokty Petra.

"Z Ornelly je dvojnásobná babička. Mám radost, že se rodina Ornelly a Pepy Kokty rozrůstá. Věřím, že třeba i v naší rodině se časem dají vztahy do pořádku a exmanželka Monika najde cestu k našim dcerám, tedy Ornelle a Charlottě. Rodina je totiž nejvíc," řekl pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika, který si nedávno dopřál romantickou dovolenou na Mallorce po boku své přítelkyně Barbory (37).

Krásná Lucie Benešová (47), aktuálně nejlépe známá jako rázná Róza ze seriálu Slunečná, bu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu