Ornella Koktová se stala dvojnásobnou babičkou. Snad si exmanželka Monika najde cestu k našim dcerám, přeje si Michal Štika

Ornella Koktová s otcem Michalem
Ornella Koktová s otcem Michalem
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 10. 2021

Letos oslavila 28. narozeniny, ale už se může pyšnit třemi krásnými dětmi. A teď jí do početné rodiny přibyl »uzlíček štěstí« v podobě dalšího miminka – malé Alenky, která z Ornelly Koktové udělala už dvojnásobnou babičku. Její druhé vnouče přivítala na světě nevlastní dcera Alena, jejímž biologickým otcem je Josef Kokta (64). "Mám radost, že se rodina Ornelly a Pepy Kokty rozrůstá. Věřím, že třeba i v naší rodině se časem dají vztahy do pořádku," řekl Ornellin otec Michal Štika (51) pro ŽivotvČesku.cz.

Vždycky si přála mít velkou rodinu, o kterou by mohla pečovat a dát jí veškerou lásku. Už šestým rokem je šťastná v manželství po boku Josefa Kokty, s nímž má dva syny – osmiletého Quentina, ročního Svena a teprve v dubnu narozenou dceru s krásným jménem Lilianne. Ale kromě toho, že pár má spolu tři děti, jejich rodina se rozrostla o dalšího člena.

Josef Kokta má kromě tří dětí se současnou manželkou také čtyři potomky z předchozích vztahů. Syny Petra, Josefa, Kristiána a dceru Alenu. Právě jeho dospělá dcera z manželů Koktových udělala už dvojnásobné prarodiče, protože se jí narodilo dítě, dcera Alenka. Pro čtyřiašedesátiletého dědečka to není nic neobvyklého, ale krásná Ornella letos v únoru oslavila 28. narozeniny a už je kromě maminky i babička dvou vnoučat - to první je ze strany nejstaršího syna Josefa Kokty Petra.

"Z Ornelly je dvojnásobná babička. Mám radost, že se rodina Ornelly a Pepy Kokty rozrůstá. Věřím, že třeba i v naší rodině se časem dají vztahy do pořádku a exmanželka Monika najde cestu k našim dcerám, tedy Ornelle a Charlottě. Rodina je totiž nejvíc," řekl pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika, který si nedávno dopřál romantickou dovolenou na Mallorce po boku své přítelkyně Barbory (37).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.