Ornella Koktová se stala potřetí maminkou. Na svět přivedla vytouženou holčičku v den narozenin manžela

Ornella se stala potřetí maminkou
Ornella se stala potřetí maminkou
Foto: se souhlasem Ornelly Koktové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 4. 2021

Ornella Koktová (27) a Josef Kokta (64) přivítali na svět vytouženou dcerku. Holčička, pro kterou pečlivě vybírali jméno už dlouho před jejím narozením, přišla na svět po rizikovém těhotenství, během něhož na sebe musela maminka dávat obzvlášť pozor. Na miminko se doma těší tatínek a starší bratříčkové Quentin a Sven. "Dcera dostala jméno Lilianne," řekl pro ŽivotvČesku.cz šťastný tatínek, který byl u porodu vůbec poprvé.

Ornella Koktová přišla do jiného stavu krátce po narození druhého syna. Už malý Sven přišel na svět během pandemie koronaviru, a proto maminku na sále Josef Kokta nemohl doprovázet. Jinak tomu bylo při narození třetího miminka. "Je to poprvé, co budu u narození svého potomka, nikdy jsem nebyl," řekl pro ŽivotvČesku.cz před pár dny Josef Kokta, kterému manželka přivedla nakonec dceru v den jeho 64. narozenin.

Vzhledem k rizikovému těhotenství přišla novorozená holčička na svět císařským řezem. Rodiče pro ŽivotvČesku.cz těsně před cestou do porodnice řekli, že jsou sehraný tým a ví, že třetí dítě spolu zvládnou bez problémů.

Vítej na světě Lilianne Koktová💕...naší radost nemohu popsat slovy.🙏🏻 Snad jen...sny se vážně plní🕊...ikdyž to už ani...

Zveřejnil(a) Ornella Koktová dne Středa 14. dubna 2021

Než se holčička narodila, manželé rozjímali nad tím, jaké jméno jí dají. Oba synové jsou pojmenováni netradičně a výjimkou nemohla být ani holčička, ve hře bylo hned několik výjimečných jmen. Nakonec dcera dostala jméno Lilianne.

Význam jména Lilianne:

Ženské křestní jméno Liliana, také Lilian a zkráceně Lily, má svůj původ v latině. Jméno pochází z latinského slova »lilium«, které je názvem květiny, česky lilie. Jméno Liliana se pak přeneseně vykládá jako »krásná nebo čistá« (lilie je symbolem čistoty).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.