Ornella Koktová stále na JIP. První slova o pobytu dcery v nemocnici vyřkla i Monika Binias

Ornella Koktová a její matka Monika
Ornella Koktová a její matka Monika
Foto: nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 4. 2021

Po velkých bolestech v krajině břišní byla Ornella Koktová (28) převezena do nemocnice u Apolináře, kde momentálně pobývá na jednotce intenzivní péče. Ornella pro ŽivotvČesku.cz potvrdila, že na závažné problémy pomohlo upozornit narození dcery Lilianne. O tu a stejně tak o syny Svena a Quentina se nyní stará Ornellin manžel Josef Kokta (64). O tom, že Ornella měla opravdu velké zdravotní problémy, ví i její matka Monika Binias (48). "Ano vím to a vím to už delší dobu," řekla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz.

Manželka podnikatele Josefa Kokty je stále velmi slabá a pořád cítí velké bolesti. Přiznala, že i malé pohyby jsou utrpením. V současné době je na jednotce intenzivní péče v nemocnici u Apolináře, kam ji 26. dubna narychlo převezl její otec Michal Štika. Ten uvedl, že jeho dcera měla obrovské bolesti a vypadalo to s ní špatně.

"Byl jsem z toho špatný, to člověk pozná, že se něco děje, byla zeleno-bílá celá, bylo evidentní, že je jí zle. Ráno mě zavolala, ať dojedu, Pepa ji odvézt nemohl, protože musí zůstat s dětmi. Tak jsem sedl do auta a jel rychle pro ni," popsal dramatickou situaci pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika.

Josef Kokta do nemocnice partnerku nevezl, protože musel zůstat doma, aby se postaral děti - péče o Quentina, Svena a zejména o novorozenou dceru Lilianne je enormně náročná. Rodina nabízela, že podnikateli s péčí pomůže, ten ale péči o tři potomky zvládá skvěle sám, i když je to vyčerpávající a nová situace.

O tom, že dcera skončila s bolestmi v nemocnici, ví také její matka Monika, která žije v Německu. "Ano vím to a vím to už déle. Ale to je vše, co k tomu řeknu. Více se opravdu vyjadřovat nebudu," uvedla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz s tím, že detailní informace podávat nechce. Sama Monika neví, jak se bude situace dále vyvíjet. S Ornellou měla v poslední době napjaté vztahy a proběhlo několik mediálních přestřelek. Je také možné, že hospitalizace a boj o život nejstarší dcery může rodinu nakonec stmelit.

Ornella Štiková se v čtvrtek odpoledne ozvala redaktorům ŽivotvČesku.cz s tím, že jí opravdu není dobře. I podle jejího vyjádření pro fanoušky je vidět, že bojovala o život.

Vše nasvědčuje tomu, že při císařském porodu malé Lilianne se odhalil starší zdravotní problém. "Maminka leží ve stabilizovaném stavu na JIP už čtvrtý den. Starají se o mě nejlíp na světě. Aneb jak mi Lilianne zachránila…Jak těhotenství s ní mě vlastně zachránilo. Věci se opravdu dějí tak, jak mají," napsala Ornella na svém instagramovém profilu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.