Ornella Koktová stále na JIP. První slova o pobytu dcery v nemocnici vyřkla i Monika Binias

Ornella Koktová a její matka Monika
Ornella Koktová a její matka Monika
Foto: nextfoto.cz

Po velkých bolestech v krajině břišní byla Ornella Koktová (28) převezena do nemocnice u Apolináře, kde momentálně pobývá na jednotce intenzivní péče. Ornella pro ŽivotvČesku.cz potvrdila, že na závažné problémy pomohlo upozornit narození dcery Lilianne. O tu a stejně tak o syny Svena a Quentina se nyní stará Ornellin manžel Josef Kokta (64). O tom, že Ornella měla opravdu velké zdravotní problémy, ví i její matka Monika Binias (48). "Ano vím to a vím to už delší dobu," řekla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz.

Manželka podnikatele Josefa Kokty je stále velmi slabá a pořád cítí velké bolesti. Přiznala, že i malé pohyby jsou utrpením. V současné době je na jednotce intenzivní péče v nemocnici u Apolináře, kam ji 26. dubna narychlo převezl její otec Michal Štika. Ten uvedl, že jeho dcera měla obrovské bolesti a vypadalo to s ní špatně.

"Byl jsem z toho špatný, to člověk pozná, že se něco děje, byla zeleno-bílá celá, bylo evidentní, že je jí zle. Ráno mě zavolala, ať dojedu, Pepa ji odvézt nemohl, protože musí zůstat s dětmi. Tak jsem sedl do auta a jel rychle pro ni," popsal dramatickou situaci pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika.

Josef Kokta do nemocnice partnerku nevezl, protože musel zůstat doma, aby se postaral děti - péče o Quentina, Svena a zejména o novorozenou dceru Lilianne je enormně náročná. Rodina nabízela, že podnikateli s péčí pomůže, ten ale péči o tři potomky zvládá skvěle sám, i když je to vyčerpávající a nová situace.

O tom, že dcera skončila s bolestmi v nemocnici, ví také její matka Monika, která žije v Německu. "Ano vím to a vím to už déle. Ale to je vše, co k tomu řeknu. Více se opravdu vyjadřovat nebudu," uvedla Monika Binias pro ŽivotvČesku.cz s tím, že detailní informace podávat nechce. Sama Monika neví, jak se bude situace dále vyvíjet. S Ornellou měla v poslední době napjaté vztahy a proběhlo několik mediálních přestřelek. Je také možné, že hospitalizace a boj o život nejstarší dcery může rodinu nakonec stmelit.

Ornella Štiková se v čtvrtek odpoledne ozvala redaktorům ŽivotvČesku.cz s tím, že jí opravdu není dobře. I podle jejího vyjádření pro fanoušky je vidět, že bojovala o život.

Vše nasvědčuje tomu, že při císařském porodu malé Lilianne se odhalil starší zdravotní problém. "Maminka leží ve stabilizovaném stavu na JIP už čtvrtý den. Starají se o mě nejlíp na světě. Aneb jak mi Lilianne zachránila…Jak těhotenství s ní mě vlastně zachránilo. Věci se opravdu dějí tak, jak mají," napsala Ornella na svém instagramovém profilu.

Vytoužená dcera Lilianne je na světě už tři týdny, ale Ornella Koktová (28) si ji ještě ne...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.