Ornella Koktová změnila barvu vlasů. Z brunety je zářivě růžová. Takhle ji ještě nikdo neviděl. Promluvil její otec

Trojnásobná maminka Ornella Koktová
Trojnásobná maminka Ornella Koktová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 8. 2021

Ornella Koktová (28) je maminkou tří dětí, zároveň ale i atraktivní ženou, která svůj vzhled rozhodně nezanedbává. Na sociálních sítích nyní uchvátila novým účesem, své dosud hnědé vlasy oživila růžovou barvou a vypadá fantasticky. Její otec se těší, až proměnu na vlastní oči uvidí. "Aspoň ji budu mít důvod vidět a omrknout to," řekl pro ŽivotvČesku.cz Michal Štika.

Ornella Koktová je ženou, které péče o vzhled není cizí a dokáže si dopřát chvíli pro sebe i jako matka tří dětí. Udržuje si skvělou postavu, čas věnuje své tváři a nyní výrazně změnila účes. Dříve byla blondýna, bruneta a na Instagramu se nyní pochlubila vlasy růžovými.

"Nikdy jsem se od kadeřníka necítila líp. Sedm hodin práce, ale splnil se sen," napsala Ornella Koktová na sociální síť k fotografiím, na kterých ukázala, jak jí nový účes sluší. Dodala, že snímky jsou úplně bez filtru a barva na nich vypadá přesně tak, jak naživo.

Ornelly otec se těší, až její novou vizáž uvidí na vlastní oči. "Už jsem o tom slyšel, ale ještě naživo neviděl. Jsem zvědavý, jaký to je přesně odstín. Jak to bude vypadat naživo. Teď jsme se delší dobu neviděli, měl jsem toho hodně, aspoň ji budu mít důvod vidět a omrknout to," řekl Michal Štika pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.