Ornella se vrátila z nemocnice domů. Jsem slabá a rozřezaná na kousíčky, uvedla trojnásobná maminka

Ornella Koktová s dcerou
Ornella Koktová s dcerou
Foto: se souhlasem Ornelly Koktové

Vytoužená dcera Lilianne je na světě už tři týdny a teprve teď se dočkala naplno své maminky Ornelly Koktové (28), kterou lékaři propustili domů po hospitalizaci. Doposud se o první společnou dceru Lilianne staral její otec Josef Kokta (64), který skvěle zvládal péči nejen o ní, ale i o syny Svena a Quentina. "Ještě nevím, kdy mě pustí domů. Pořád se o tom dohadují lékaři," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Ornella v polovině týdne a o dva dny později se konečně dočkala návratu k rodině.

Ornella Koktová byla z třetího porodu velmi nervózní. Věděla, že ji čeká císařský řez a také si uvědomovala, že těhotenství přišlo brzy po porodu druhého syna Svena. Bála se, aby děloha vydržela nápor a vše proběhlo bez komplikací. To se jí splnilo jen z části. Samotný porod specialisté z nemocnice U Apolináře zvládli a Ornella si mohla užívat novorozenou dceru Lilianne. Jenže když byla i s miminkem propuštěná domů, začaly jí velké bolesti v krajině břišní, které nechtěly ustoupit. Musela tak 26. dubna narychlo zpět do nemocnice, kam ji odvezl její otec Michal Štika.

Po více než týdnu hospitalizace se dočkala návratu k rodině. "Konečně doma… Sice jsem slabá, ještě rozřezaná na kousíčky, bolavá…ale hlavně domaaaaaaa," uvedla radostně Ornella ke snímku po propuštění, na němž je se svými dětmi. Je na ní ale vidět únava a vyčerpání.

Konečně doma...🙏🏻🤍 Sice jsem slabá, ještě rozřezaná na kousíčky, bolavá...ale hlavně domaaaaaaa!🕊 #vděčná

Zveřejnil(a) Ornella Koktová dne Pátek 7. května 2021

V polovině týdne ještě trojnásobná maminka nevěděla, zda a kdy ji lékaři propustí. "Ještě nevím, kdy mě pustí domů. Pořád se o tom dohadují lékaři, ještě se řeší krev a další věci," uvedla ve středu Ornella Koktová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je jí výrazně lépe a ráda by už byla doma. Tak se v pátek stalo.

Ornella je sice šťastná z návratu domů, ale zároveň si uvědomuje, že kvůli gynekologickým problémům jí šlo o život a do nemocnice se dostala na poslední chvíli. Teď musí na sebe musí dávat velký pozor, aby nedošlo k dalším komplikacím, které by ji mohly dostat opětovně do nemocnice.

Zpěvačka Martina Pártlová (42) se stala poprvé maminkou. Radostnou informaci na sociálních...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu