Oscarový herec Tom Hanks znovu na veřejnosti. Po ukončení karantény vyrazil na nákupy

Herec Tom Hanks
Herec Tom Hanks
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2020

Americký herec Tom Hanks (64) si s manželkou Ritou Wilson (63) prošli velmi náročnými měsíci. Oba měli pozitivní výsledky na koronavir a byli tak nuceni trávit delší čas léčbou a v povinné karanténě.

Hollywoodskou hvězdu zasáhla na začátku letošního roku šokující zpráva o pozitivních výsledcích na nákazu COVID-19, který propukl v celosvětovou pandemii. Nejen herec, ale i jeho manželka Rita měli zdravotní potíže a v průběhu onemocnění se necítili dobře. Byli hodně unavení a zesláblí. 

S Ritou jsme nebyli ani tak vystrašení. Nechci ale popírat naše příznaky, cítili jsme se opravdu mizerně. Já jsem měl bolesti celého těla. Ale nejvíc nás znepokojovalo, co nás čeká dál. Jak bude celá situace pokračovat. Měli jsme poměrně přísná nařízení - kdyby nám stoupla horečka, nebo jsme pocítili dýchací obtíže,“ prozradil Hanks v rozhovor pro televizní show Today.

Nyní už jsou oba v pořádku a oscarový herec se postupně dostává znovu do pracovního tempa. Po ukončení povinné karantény přicestoval zpátky do Austrálie a čeká ho pokračování natáčení nového snímku. Naposledy ztvárnil postavu kapitána Ernesta Krause ve válečném dramatu Greyhound, které je inspirováno skutečnou událostí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.