Reklama:

Ošklivé zranění Jany Adamcové: Skončily v mojí ruce nůžky, mám čtyři stehy, řekla o bolestivém a krvavém úrazu

Moderátorka Jana Adamcová
Moderátorka Jana Adamcová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 5. 2022

Manželka režiséra Jiřího Adamce (74) se na sociální síti pochlubila snímkem, na kterém má celou ruku obvázanou. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, co se jí přihodilo. "Nůžky skončily v mojí ruce," popsala, jak k jejímu zranění došlo.

Reklama:

Jana Adamcová (44) na sociální síti Instagram sdílela fotografii, na které má pravou ruku celou obvázanou. To pochopitelně vyvolalo řadu otázek, co se jí přihodilo. Redakce ŽivotvČesku.cz proto bývalou mluvčí Úřadu vlády oslovila s dotazem, zda je v pořádku a jak moc je její zranění závažné.

Reklama:

"Hrála jsem si na zahradnici. Chtěla jsem z jedné zahradní lampy přendat část, co přebývala, do jiné lampy, kde naopak chyběla. Vzala jsem si na to nůžky, ty skončily v mojí ruce, mám čtyři stehy," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jak k úrazu došlo.

"Bohužel je to pravá ruka, takže musím všechno dělat levou a vůbec mi to nejde," posteskla si pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má v domácnosti a kolem dětí poměrně hodně práce a nikdo ji nenahradí. Nabízí se tak otázka, zda jí v době rekonvalescence neulehčí ani manžel Jiří Adamec, který si bez ní nedávno dokonce vyrazil do společnosti.

Bok po boku se společně pár neobjevuje již delší dobu, kdy se také začalo spekulovat o tom, že jejich vztah prochází hlubší krizí, a dokonce mají mít před rozvodem. Nadále má každý z manželů svůj vlastní program, který se příliš nepotkává. Také na sociální síti Instagram Jana Adamcová prezentuje především vlastní zážitky, případně život s dětmi - Danielem (16) a Jasmínou (13), které se slavným režisérem má. O manželovi však již dlouho nepadlo ani slovo.

Přestože oba dva potvrdili, že společně strávili Vánoce, celá situace budí dojem, že jejich manželství přešlo spíše do své formální fáze, kdy má každý z nich svůj vlastní život a fungují především jako rodiče.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: