Oslava Davida z Beverly Hills 90210 a překvapivý vzhled. Shannen Dohertyová vypadá po rozšíření rakoviny do mozku nečekaně dobře

Shannen Doherty
Shannen Doherty
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 7. 2023

V posledních letech se pro herečku Shannen Dohertyovou (52) boj s vážnou nemocí stal hlavním tématem, které naplňovalo její život. Hvězda seriálu Beverly 90210 se musela poprat s nepřízní osudu a zvládnout situace, které by některé lidi srazily nevratně na pomyslné dno. V posledním půlroce musela čelit dalším zdravotním problémům a rozpadu manželství, jak uvedl magazín People. I přes těžkosti, které jí osud dál nakládá, vypadá černovláska stále skvěle. To dokládají i snímky z narozeninové oslavy kolegy Briana Austina Greena (50) na hereččině profilu na sociální síti Instagram.

Nechce se tomu věřit, ale hvězdy ze seriálového hitu 90. let Beverly Hills 90210 dosahují padesátky. V polovině července oslavil 50. narozeniny i seriálový fešák David Silver, kterého ztvárnil Brian Austin Green. Oslavy s přáteli se zúčastnil i parťák ze seriálu Ian Ziering (59), který hrál Steva Sanderse, a nechyběla ani všemi zbožňovaná Brenda Walshová. Legendární trojice se nechala vyfotit u bazénu a nutno říci, že herci vypadají stále mladistvě. A to i Shannen, která už několik let bojuje s rakovinou a před pár měsíci oznámila rozvod s manželem.

Hvězda seriálu Čarodějky s nemocí bojuje už od roku 2015, kdy jí byla diagnostikována rakovina prsu. Po léčbě, která byla úspěšná, se ale po pár letech nemoc vrátila v plné síle a v roce 2020 jí lékaři oznámili, že choroba je již ve 4. stadiu.

Bojovnice Shannen ale nic nevzdala a dál bojuje s nepřízní osudu. Začátkem letošního roku přišla další rána. Herečka veřejnosti oznámila, že se rakovina šíří dál po jejím těle. "Přesně 5. ledna moje CT vyšetření ukázalo metastázy v mém mozku," uvedla na svém instagramovém profilu s tím, že 12. ledna podstoupila ozařování.

Na jaře si statečná herečka prošla i rozvodem se svým manželem Kurtem Iswarienkem. Po 11 letech se jejich cesty rozešly. "Rozvod je to poslední, co si Shannen přála," uvedla hereččina zástupkyně Leslie Sloaneová v prohlášení pro magazín People. "Bohužel cítila, že jí nezbývá jiná možnost," doplnila.

Legendární herečka se k tomu vyjádřila stručně na instagramovém účtě. "Jediní lidé, kteří si zaslouží být ve vašem životě, jsou ti, kteří se k vám chovají s láskou, laskavostí a naprostým respektem," uvedla tehdy ve svém vyjádření.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.