Oslaví 23 let v manželství. Zdeněk Godla prozradil detaily ze soukromí, díky kterým mu manželství stále kvete

Zdeněk Godla s manželkou
Zdeněk Godla s manželkou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 2. 2023

Herec Zdeněk Godla (47) žije se svou manželkou v Chomutově. Převážně za prací dojíždí do Prahy. Zanedlouho se svou osudovou ženou oslaví výročí - před 23 lety zpečetili svou lásku svatbou. "Někdy to lehké není," uvedl pro ŽivotvČesku.cz populární herec, který si den, kdy vstoupil do stavu manželského, pamatuje naprosto přesně.

Godla se stal známým poté, co svůj herecký talent propůjčil seriálové postavě Franty v seriálu Most!. Od té doby se mu změnil život. Dostal několik zajímavých rolí, vydělal si peníze na »průšvihy« z minulosti. Dnes je u diváků populární. Dokonce byl účastníkem taneční show StarDance.

Pro ŽivotvČesku.cz přiblížil recept, který je zárukou na šťastné manželství. "Důležité je, že si rozumíme a respektujeme se. Pamatuji si přesně den, kdy jsme se brali. Byla to sobota, bylo to v Postoloprtech a brali jsme se 29. dubna 2000 a užívám si to, jako by to bylo včera," uvedl Zdeněk Godla, který svou manželku bezmezně miluje i po tak dlouhé době.

Manželka herce má podobný názor na trvalost jejich svazku. "Být spolu tak dlouho není asi pro nikoho jednoduché, ale u nás to je o tom, že nejsme jen manželé, ale i kamarádi. A říkáme si všechno," řekla pro ŽivotvČesku.cz Jana Godlová, která s manželem má tři děti.

Na to, jak se Zdeněk vypracoval, je náležitě pyšná. "Sleduji jeho role. Jsem ráda, že se mu daří," dodala manželka Zdeňka Godly, která je zároveň i jeho velkou kritičkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.