Oslavila padesátku. Monika Binias prozradila, proč se s manželem v současnosti vídá málo

Monika Binias
Monika Binias
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 9. 2022

V létě oslavila Monika Binias (50) narozeniny a po náročném stěhování si s manželem Petrem Biniasem (25) užila dlouhou a zaslouženou dovolenou. Nyní se však již oba vrátili ke svým povinnostem, což má nepříznivé dopady na jejich manželství. "Teď se s manželem vidíme docela málo," připustila pro ŽivotvČesku.cz blond influencerka a vysvětlila, co ji s jejím vyvoleným momentálně rozděluje.

V létě se influencerka a životní koučka Monika Binias, která žije již několik let v Německu, přestěhovala do Hannoveru. Následovala tam svého výrazně mladšího manžela Petra Biniase, kterého ke změně bydliště přimělo zaměstnání.

"Petr teď hraje hokej za hannoverské škorpiony, takže jsme se přestěhovali. Bohužel se teď kvůli tomu vidíme mnohem méně než dřív. Ale mám hokej díky manželovi opravdu ráda, takže mi to tolik nevadí. Navíc na našem novém bydlení pořád něco budujeme, takže se doma opravdu nenudím a mám stále co dělat," uvedla pro ŽivotvČesku.cz žena, která je matkou dvou českých influencerek, Ornelly Koktové (29) a Charlotte Štikové (26).

V létě si však manželé sebe navzájem užili do sytosti, dopřáli si totiž dlouhou dovolenou. "Vyrazili jsme do Itálie a navštívili jsme strašně moc zajímavých míst, objeli jsme i různá místa, kde se točily známé filmy, jako je třeba Gladiátor nebo Stmívání. Zašli jsme také do michelinské restaurace, opravdu jsme si odpočali a užili si to," popsala pro ŽivotvČesku.cz svou dovolenou snů energická žena, které by jen málokdo hádal, že již oslavila padesátku.

Dlouhověkost mají u Moniky Binias v rodině, tedy alespoň podle jejího názoru. "Nejspíš za to vděčíme hlavně genetice, protože moje babička byla také dlouho svěží. A pokud jde o to, zda děláme v rodině něco jinak, moc toho nebude. Jsme všichni nekuřáci, což má určitě vliv, protože pak se objevují mimické vrásky, pleti to nesvědčí a jsou z toho ošklivé zuby. Když už se pije, tak spíše střídmě. Nikdo z nás vysloveně divokým večírkům neholduje. Snažíme se jíst hlavně zdravě," prozradila před časem pro ŽivotvČesku.cz sympatická plavovláska rodinné tajemství.

Za důležité považuje Monika Binias také nastavení mysli a to, jak starý se člověk sám cítí. S tím úzce souvisí také intimní život. "Samozřejmě se občas stane, že někdo je mentálně starý už ve dvaceti, potom to nefunguje, ale na druhou stranu jsou lidé, jako jsou třeba moji rodiče, kterým to v posteli klape celoživotně. Myslím, že pro ženu kolem těch 45 let je pravidelný sex možná ještě důležitější než třeba ve dvaceti. Všechny ty hormony, stárnutí a další věci se pak daleko lépe snáší," prozradila pro ŽivotvČesku.cz s potutelným úsměvem blond influencerka a naznačila, že v této oblasti si rozhodně nemá na co stěžovat.

Monika Binias se proslavila v bizarní reality show Štiky, která monitorovala život její rodiny. Spolu s ní tak v pořadu diváci mohli vidět také její dcery s partnery a bývalého manžela Michala Štiku (52), se kterým se však posléze rozvedla. S dcerami influencerka dlouhodobě nevychází vůbec dobře, a tak jsou jejich kontakty omezeny skutečně pouze na nezbytné minimum, které se limitně blíží nule.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.