Oslavili čtyři roky od svatby. Na dovolenou společně ale nejedeme, říká manželka Vladimíra Růžičky

Marie Růžičková s manželem
Marie Růžičková s manželem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 7. 2021

Marie Růžičková (33), manželka Vladimíra Růžičky (58), zažívá krásné období. Společně oslavili čtyři roky od vstupu do manželství a užívají si přítomnost krásné dcery Lejly, která jim dělá velkou radost. Maruška pro ŽivotvČesku.cz přiznala, že za pár dní míří na dovolenou do Turecka, ale bez svého muže. "Vláďa s námi nejede, protože na pobyty u moře úplně není," upřesnila.

Celkem jsou spolu šest let, ale čtyři roky v manželství. Rodina je pro manželku hokejové legendy na prvním místě. I přesto spolu trávit dovolenou nebudou. "Manžel na dovolenou s námi neletí, protože na to moc není. Tento týden letíme tedy s dcerou a mojí mámou do Turecka. Moc se těšíme. Vybírala jsem hotel tak, aby si to dcera užila," řekla pro ŽivotvČesku.cz Maruška Růžičková s tím, že si pobyt u moře rozhodně hodlá užít.

Výročí s manželem oslavili minulý měsíc a Maruška Růžičková nelituje ani jednoho dne po boku někdejšího hokejového útočníka. "My jsme to vzali tak nějak dohromady, protože jsme slavili naše výročí, pak narozeniny, svátek dcery, takže se to sešlo a manžel mi koupil dovolenou, ještě jsem dostala nový telefon a nějaký parfém a drobnosti. Dárky mě moc potěšily," vyjmenovala pro ŽivotvČesku.cz manželka Vladimíra Růžičky, co všechno od svého osudového muže dostala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.