Oslnila Slovensko úsměvem, ale i dekoltem. Krásná Patricie Pagáčová promluvila o roli maminky

Herečka Patricie Pagáčová
Herečka Patricie Pagáčová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2021

Herečka Patricie Pagáčová (32), za svobodna Solaříková, se stala v květnu na plný úvazek maminkou. Někdejší hvězda několika seriálů přivedla na svět rozkošnou holčičku, která dostala jméno Bibiana. Aktuálně si vyrazily na Slovensko, kde herečka byla ozdobou party televize Markíza v Bratislavě. V odvážném modelu s hlubokým výstřihem byla jednoznačně klenotem večírku. "Byl to velmi příjemný výlet," řekla pro ŽivotvČesku.cz nadaná herečka.

Akci na lodi, kterou televize připravila, si užila se svým kolegou ze SuperStar Mariánem Čekovským. Měli si o čem povídat. "Večírek jsem si moc užila. Jela se mnou moje maminka a moje dcera a Markíza nám zajistila i odvoz, což bylo skvělé v tom, že jsme přepravu nemusely řešit. Udělaly jsme si procházku po Bratislavě, já si na chvilku pak odskočila na večírek a už jsme zase doma," popsala výlet na Slovensko charismatická herečka s úsměvem na tváři. Pro ŽivotvČesku.cz pak prozradila, jak si svou životní roli, tedy být maminkou, užívá.

"Je to skvělé. Dcera je skutečně úžasná a tím, že je hodná, tak mi tu roli velmi ulehčuje. Ale musím také přiznat, že můj manžel je úžasný otec a je v rámci této role skutečně skvělý. Díky tomu, že jak jsme na to dva, tak to všechno jde dobře, malá je na nás hodná a šetří nás," dodala pro ŽivotvČesku.cz Patricie Pagáčová, která po narození dcery neztratila nic ze svého půvabu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.