Osobní zpověď Jiřího Krampola: Možné je všechno, ale novou lásku si zatím nedovedu představit, přiznal

Jiří Krampol
Jiří Krampol
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 11. 2020

Herci a oblíbenému moderátorovi Jiřímu Krampolovi (82) život uštědřil krutou ránu. Před třemi měsíci přišel o milovanou manželku a životní partnerku Hanu Krampolovou (†59), která zemřela v srpnu letošního roku. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil o tom, zda si vůbec dokáže představit, že by ještě poznal novou lásku.

Jiří Krampol se v únoru roku 1993 oženil se svou čtvrtou manželkou Hanou, se kterou prožíval všechny radosti i strasti manželského života. Jeho milovaná žena měla dlouhodobě zdravotní problémy a bojovala také se závislostí na lécích. Několikrát se následkem kolapsu ocitla dokonce v nemocnici a manžel jí zůstal oporou i v těch nejtěžších chvílích. Třetího srpna náhle zemřela, protože u ní došlo k fatálnímu prasknutí vředu. Pro všechny to byl obrovský šok.

Nějaký čas potrvá, než bolest a smutek odezní, ale prázdné místo zůstane. Dokáže si herec a moderátor jednoho z nejúspěšnějších televizních pořadů Nikdo není dokonalý představit v budoucnu novou lásku? "Že bych se znovu zamiloval, si zatím představit neumím. Možné je všechno, ale zatím teda ne. S Haničkou jsem byl dlouho, znal jsem ji od patnácti let a pak jsem s ní dalších třicet žil. A nejde vymazat někoho za tři měsíce," řekl Jiří Krampol pro ŽivotvČesku.cz.

"Bylo by to krásné, ale zatím si to nedovedu představit. Život nabízí různé věci, to nikdo neví. Takže já to nevím," dodal oblíbený moderátor a herec pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.