Otec bil a znásilňoval svou dceru (6). Po dvou potratech se jí narodil syn. Otec dostal směšný trest

Dívka popsala otřesnou životní zkušenost.
Dívka popsala otřesnou životní zkušenost.
Foto: Archiv Shannon Clifton / pixabay.com
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2020

Z osobní zpovědi dnes 20leté dívky se člověku neudělá dobře. Prošla si doslova hororem, když ji vlastní otec od 6 do 13 let znásilňoval. Dělo se tak téměř denně. Šokují z jejich slov asi nejvíce bylo, že třikrát otěhotněla. Dvakrát musela na potrat. Když je jí při třetím těhotenství narodil syn, otec ho chtěl zabít.

Dvacetiletá Shannon Clifton pochází z Anglie a její příběh zacloumal celým regionem. V roce 2006 soud svěřil tehdy 6letou dívku do péče jejího otce.

"Začalo to mlácením. Stávalo se to tak často, že jsem to pokládala za normální věc,“ uvedla Shannon pro portál thesun.co.uk. "Potom se to všechno začalo dít,“ pokračovala.

Otec ji poprvé znásilnil ještě téhož roku. Jeho chování k nezletilé se stupňovalo. Kvůli tomu, aby okolí nepojalo podezření se i přestěhoval.

"Začalo to být ještě horší. Dělo se to předtím, než jsem odešla do školy. Když jsem se vrátila, přišel znovu,“ uvedla dívka, která má doživotní psychické následky a musela být hodně silná, aby svůj příběh veřejně řekla.

Někdy ji otec dokonce budil i uprostřed noci. A přestože si ve škole všimli, že má na těle modřiny, podezření vyvrátil »příběh« o zranění při hře se sestřenicí.

Co jí otec dělá si dívka uvědomila teprve v 9 letech, a to při hodinách sexuální výchovy. O dva roky později poprvé otěhotněla. Poté co to otec zjistil, dívku fyzicky napadl, následky byly takové, že potratila.

Další těhotenství

Další těhotenství přišlo v roce 2012 opět s potratem. Ve 13 letech otěhotněla potřetí. Už o dítě ale přijít nechtěla. "Po jednom znásilnění jsem utekla do kuchyně a chtěla si probodnout srdce. Prostě se zabít. Věděla jsem ale, že tady musím zůstat pro svoje dítě. Kdyby to bylo děvčátko, možná by to postupně mohl začít dělat i s ní,“ obávala Shannon.

Z jejích slov vyplynulo, že otec Shannon vyhrožoval, že miminko zabije hned po narození. Nakonec se jí od otce podařilo uprchnout. Porodila zdravého chlapečka. Po roce snahy o výchovu ho raději dala k adopci. „Věděla jsem, že si zaslouží lepší život,“ svěřila s tím, že by si v budoucnu přála navázat se synem kontakt a všechno mu vysvětlit. T

Bestiálního otce dohnala spravedlnost. Od soudu za sedm let mučení své dcery dostal 15 let za mřížemi. Později mu byl trest z nepochopitelných důvodů zmírněn na 10 let.

Shannon se snaží vést normální život, studuje forenzní psychologii a po vysoké chce Anglii opustit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.