Otec už nemá kontrolu nad jejím životem ani majetkem. Přítel Britney Spearsové promluvil o návratu na hudební scénu

Autor: Profimedia | Přítel Britney Spearsové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 8. 2021

Ještě donedávna musela být »otrokem« svého otce. Zpěvačka Britney Spearsová (39) bojovala několik měsíců za to, aby mohla svobodně jednat svým jménem a mohla nakládat se svým majetkem. To se nakonec podařilo a blondýnka se dočkala vytouženého dne. Jejího přítele Sama Asghariho (27) zastavili novináři při cestě z tréninku a promluvil o tom, jak to bude s návratem princezny světové pop music zpátky na scénu.

Už nějaký čas žije Britney Spearsová po boku osobního trenéra Sama Asghariho. V roce 2008 skončila ikona světové hudební scény v psychiatrické léčebně a byla zbavena práv, která převzal její otec James »Jamie« Spears (69). Řídil tak donedávna správu nad jejím vlastnictvím.

Po třinácti letech omezení svobody a svéprávnosti došlo konečně na zlom v případu. Její otec nechtěl vést veřejný soudní spor, protože je názoru, že by to jeho dceři pouze ublížilo. I když odmítal, že by ji jakkoli omezoval v rámci osobního života, zpěvačka dala jasně najevo, že z jeho strany zažívala nátlak – což razantně popřel. Již dva roky spravuje soukromé záležitosti Spearsové Jodi Mongomeryová poté, co se jich otec popové hvězdy rozhodl vzdát kvůli zdravotním problémům, které zpěvačka měla.

"Britney je v poslední době šťastnější a její nejbližší to cítí, protože se jí od fanoušků dostává obrovské podpory," uvedl zdroj, který cituje web Etonline.com

Média zachytila přítele blondýnky Sama Asghariho, který právě opouštěl tréninkové centrum v Los Angeles a nastupoval do svého auta. Novinář mu položil jasnou otázku, která se týkala právě jeho partnerky a princezny světového popu Britney Spearsové. Zeptal se, jestli fanoušci uvidí Britney už brzo zpátky na jevišti a dostalo se mu rychlé odpovědi: "Rozhodně, chlape. Doufejme!"

Zpěvačka Britney Spearsová se snoubencem
Zpěvačka Britney Spearsová se snoubencem
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.