Oteklý Jeremy Clarkson na dovolené vyměnil auta za jachtu. Bývalý moderátor pořadu Top Gear popsal, co ho nejvíc děsí na stárnutí

Jeremy Clarkson
Jeremy Clarkson
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2022

V roce 2002 se motoristický pořad Top Gear stal hitem Velké Británie. O několik let později si ho oblíbili i čeští diváci a zásluhu na tom nesou především tři vtipní moderátoři. Jedním z nich byl i Jeremy Clarkson (62), který byl z pořadu následně propuštěn pro nevhodné chování. Od dob natáčení se velmi změnil. A jak prozradil podle magazínu Meaww, děsí se stáří.

Pořad Top Gear je v Británii vysílán už od 70. let, velké popularity se však dočkal až v roce 2002, kdy se v něm díky tehdy novým moderátorům objevil kromě aut i humor. Motoristický pořad stanice BBC se těší oblibě téměř celosvětově, především pak řady, v nichž jako moderátor účinkoval Jeremy Clarkson. Ten byl ovšem v roce 2015 vyhozen.

Vyhazov Jeremyho Clarksona nebyl chybou nikoho jiného než jeho samotného. Po celém dni natáčení se podle deníku The Guardian zeptal, kde najde teplé jídlo, odpovědí mu ale bylo, že v zákulisí je jen studené. To ho rozhořčilo natolik, že praštil jednoho z producentů. Následný vyhazov byl ze strany BBC téměř okamžitým krokem.

Nyní si Jeremy Clarkson užívá pauzy od práce a dovolenou se rozhodl strávit na jachtě v Saint Tropez na jihu Francie. Aktuální snímky ukazují, že vzhledově prošel velkou proměnou související také s věkem. Ze stáří má oblíbený moderátor velký strach.

"Je mi 62 let, což znamená, že smrt už nemůže být moc daleko. Stárnutí je kruté a věřím, že můj život je téměř u konce. O smrti přemýšlím a bojím se jí, ale asi ne tak moc, jak bych měl. Horší bude, až si začnu ve spánku močit do postele, to budu pro někoho přítěží," okomentoval stárnutí Jeremy Clarkson, jak ho cituje magazín Meaww.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.