Otevřená zpověď Dary Rolins o Pavlu Nedvědovi: Anonymita v Itálii s ním neexistuje. Dal mi lásku, která v mém srdci chyběla

Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Foto: DANIEL ČERNOVSKÝ / CNC / Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 7. 2022

Kvůli lásce jdou i pracovní povinnosti stranou. Přestože Dara Rolins (49) a Pavel Nedvěd (49) mají oba závazků habaděj, raději dávají prostor lásce. Proto si zpěvačka léto uvolnila, jak to jen šlo, dokonce měla také příležitost poznat rodiče svého milého. Jak řekla pro časopis Story, nyní si především v Itálii po boku fotbalisty příliš klidu neužije. Jejich dlouhotrvající vztah na dálku je přitom výjimkou, jak řekl psycholog Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz, neboť lidem v takových vztazích běžně chybí denní kontakt.

Dara Rolins prožívá jedno z nejlepších a nejšťastnějších období svého života. Tvoří pár s fotbalistou Pavlem Nedvědem a po měsících, kdy svůj vztah tajili, se nyní rádi čas od času pochlubí snímkem ze soukromí a fanouškům ukazují, jak tráví svůj společný čas. Právě na letošní léto si i kvůli lásce zpěvačka zařídila minimum pracovních závazků.

"Moje práce, můj život závisí na spoustě jiných faktorů, které ho tvoří a mění. Pochopitelně, že v čase prázdnin se bude vše podmiňovat hlavně Lauře a nově i mému příteli. Do toho je tam pár vystoupení, které jsem díky času, který chci trávit hlavně v jejich společnosti, tzv. zkrouhla na minimum. Rozhodla jsem se kočovat o něco míň. Chci věnovat čas jen projektům, které mě opravdu baví," řekla Dara Rolins v rozhovoru pro časopis Story.

Taková osobnost, jakou Dara Rolins je, si nemohla nechat ujít ani Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Radovánkám přímo v centru dění se ale příliš dlouho nevěnovala. Spojila totiž příjemné s užitečným a společně s partnerem si zajela do nedaleké Skalné, kde ji Pavel Nedvěd poprvé oficiálně představil rodičům jako svou přítelkyni.

"Tentokrát byl můj výlet do Varů spojen s první seznamovací návštěvou rodičů mého přítele. On sám se narodil kousek od Varů a jeho celá rodina tam pořád žije. Takže si mě tam Pavel vyzvedl a odvezl do Skalné," prozradila zpěvačka.

Jakékoliv schovávání začalo postrádat smysl poté, co hrdličky v první polovině prosince potvrdily, že už půl roku tvoří pár. Celých šest měsíců si tak fotbalista a zpěvačka užívali svůj vztah bez pozornosti okolního světa. Pro slovenskou umělkyni to bylo výjimečné životní období, které bude ve svém srdci chovat navždy.

"Jsou věci, které si člověk chce aspoň chvilku nechat pro sebe. Já věděla, že to tak nebude věčně. O to víc jsem necítila potřebu někomu něco říkat. Bylo mi hezky právě a přesně proto, že o tom nikdo kolem nevěděl," svěřila Dara Rolins.

Pavel Nedvěd není známou osobností jen v České republice. Jeho jméno je známé napříč světem a především v Itálii, kde působil jako fotbalový záložník Juventusu. Fotbalovému klubu pomohl v roce 2003 do Ligy mistrů a nyní je také jeho viceprezidentem. V zemi, která svým tvarem připomíná botu, tak nemá velké šance se někde pohybovat, aniž by ho někdo poznal.

"Svoboda a lehkost bytí a užívání si něčeho tak minimalisticky, jen ve dvou, je v mém případě opravdu výjimečný jev. Anonymita s Pavlem Nedvědem v Itálii neexistuje. Nikde! Pokud jde ale o mě, ano, já si ji v Itálii užívám naplno," řekla Dara Rolins, která v České republice a na Slovensku příliš soukromí nemá, ale v Itálii ji pozná jen málokdo.

Dara Rolins v minulosti zažila řadu neúspěšných vztahů, dokonce i jedno manželství. Než poznala Pavla Nedvěda, byla dlouhou dobu partnerkou rappera Rytmuse (45). Pak došlo k rozchodu vzhledem k neslučitelným prioritám, hudebník si následně vzal moderátorku Jasminu Alagič (33), s níž má syna Sanela. Zpěvačka nyní popsala, co jí do života vnesl Pavel Nedvěd.

"Lásku v širším rozměru. Tu, která mi v mém srdci chyběla. Navíc klid. Pohodu. Ten pocit, že vedle vás stojí opravdový muž. Úspěšný, sebevědomý, respektovaný. Takový, o kterého se dá opřít. Což pro mě znamená moct přibrzdit. Neřešit, nešílet, nebýt nonstop ve střehu," dodala Dara Rolins.

Dara Rolins má stále domov na Slovensku, zatímco Pavla Nedvěda rodinné i pracovní povinnosti nadále drží v Itálii. Vztah zpěvačky a fotbalisty se tak dá označit za vztah na dálku. Ty však obvykle nemají dlouhého trvání. Nyní už roční známost je tak světlou výjimkou a vliv na to může mít i fakt, že pár tráví mnoho času na společných dovolených.

"Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání, protože neuspokojují člověku to, co od vztahu očekává, tím jsou partnerské potřeby. Ráno máme potřebu někoho obejmout a vyrazit do nového dne, večer naopak máme potřebu si popovídat, co se dělo, případně si pak v posteli pošpásovat," řekl odborník na vztahy a psycholog Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.